Air Berlin. Tanie loty do USA

Najsłynniejsze miasta USA – tak można określić destynacje w promocji Air Berlin. San Francisco, Nowy Jork, Chicago, Miami i Los Angeles. Które powinno się znaleźć na górze listy?

Miami – wakacje pod znakiem słońca

Zawsze słoneczne i kolorowe Miami to doskonała alternatywa dla miłośników plażowania. Ocean Atlantycki, piaszczyste plaże – relaks w pełni. Nie zabranie dobrych knajp, wykwintnych restauracji, najlepszych klubów i… Oferta Miami jest bardzo ciekawa. Poznaj atrakcje Florydy z Air Berlin.

Los Angeles – Miasto Aniołów

Czy rzeczywiście słynne Los Angeles jest anielskie, a  na każdym kroku można spotkać amerykańskie gwiazdy? Przekonać się można na własną rękę 🙂 Dzięki Air Berlin tylko do 4. września jest okazja na tańszą podróż na zachodnie wybrzeże USA. LA jest jednym z najpiękniejszych miast Ameryki, zachwyca bogatą ofertą kulturalną, najlepszymi restauracjami, słynną Beverly Hills,  Hollywood’em, przepięknymi willami, oceanem, słońcem, plażami i nie tylko.

Wietrzne Chicago

Najsłynniejszy taras widokowy Ameryki znajduje się na 103 pietrze Willis Tower. Szklana konstrukcja przyciąga turystów i kolekcjonerów ciekawych zdjęć z  podróży. Oprócz tego Chicago posiada ciekawe miejsca do zwiedzania, relaksu czy nauki. Wystarczy tylko przygotować listę miejsc wartych odwiedzenia, żeby nie stracić głowy pośród najciekawszych atrakcji miasta.  Nawet jeśli na zwiedzanie mamy zaledwie 48-godzin, to od razu ruszajmy w drogę.

Nowy Jork – klasyka amerykańskiego gatunku

Niezwykle popularne, z jednej strony uwielbiane, a z drugiej znienawidzone, tętniące życiem miasto. Na tysiące sposobów można przedstawiać Nowy Jork. Jednak za każdym razem opis będzie niepełny. Nowojorski klimat wyróżnia się potężną mieszkanką niemalże wszystkich kultur globu. Podobno tylko w Nowym Jorku można skosztować przysmaków każdej kuchni na świecie. Poza tym bogata oferta kulturalna, wspaniałe galerie, muzea, teatry, opery, kluby muzyczne, sklepy to propozycja dla każdego. Znajdziemy tam wszystko na co będziemy mieli ochotę. Czego można chcieć więcej. Odkryj magię Nowego Jorku.

Mgliste San Francisco

Klimatyczne i przecudowne San Francisco to miejsce dla koneserów. Wizytówką tego kalifornijskiego miasta jest oczywiście Golden Gate, ale to zaledwie namiastka wszystkiego, co możemy zobaczyć. Tramwaje linowe, więzienie Alcatraz,  Chinatown – dopiero zaczynamy…

Wybierz podróż z Air Berlin. Tanie loty do USA to idealna okazja do zwiedzenia amerykańskich miast.

Promocja Air Berlin. Tanie loty do USA

Promocja Air Berlin. Tanie loty do USA

Promocja lotnicza Air Berlin. Tanie loty do USA

Jeszcze przez tydzień można skorzystać z promocji Air Berlin na loty do Ameryki. Wybierz wylot z Warszawy lub Krakowa do pięciu amerykańskich miast.

Sprzedaż do: 04.09.2016

Termin podróży do: 23.06.2017

Wylot: Warszawa, Kraków

Opłata transakcyjna: 119 PLN

Ceny biletu zakupionego na bluesky.pl, uwzględniają wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty. Cena może ulec zmianie w zależności od terminu wylotu.

Przykładowa rezerwacja:

Kierunek Cena od
Kraków – Chicago
1910 PLN
Kraków – Los Angeles
2399 PLN
Kraków – Miami
2389 PLN
Kraków – Nowy Jork
1799 PLN
Kraków – San Francisco
2349 PLN
Warszawa – Chicago
1850 PLN
Warszawa – Los Angeles
2399 PLN
Warszawa – Miami
2389 PLN
Warszawa – Nowy Jork
1799 PLN
Warszawa – San Francisco
2349 PLN

,

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz