Alitalia: promocyjne taryfy na loty do Nicei, Bari, Tirany, Kairu i Algierii

Maj i czerwiec to jedne z najlepszych miesięcy na podróże po Europie i nie tylko. Piękna i słoneczna pogoda, przyjemna temperatura oraz brak upałów to zapowiedź dobrych wspomnień z kolejnych wojaży. Nadmorskie, pełne niezwykłych budowli Bari przyciąga amatorów włoskiej kultury i regionalnych przysmaków. Nicea gwarantuje fantastyczne krajobrazy i najpiękniejsze zachody słońca, natomiast Tirana niepowtarzalny klimat i doskonałą kuchnię. Algier jest stolicą urokliwej Algierii. Pustynne atrakcje, skalne rysunki i ryty wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa, piękne plaże, zabytkowe kamienice, niepowtarzalne zdobienia to zaledwie namiastka bogactwa kraju, który trzeba odwiedzić. Wybierz Alitalię i odwiedź pełne atrakcji, magicznych krajobrazów i pięknej przyrody miejsca.

Promocja linii Alitalia. Loty do Tirany

Oferta lotnicza Alitalia

Tylko do czwartku 30 marca obowiązuje promocja linii Alitalia. Włoski przewoźnik przygotował atrakcyjną ofertę na loty do Francji, Włoch, Albanii, Egiptu i Algierii. Odwiedź te niezwykłe miejsca już w maju i czerwcu. Sprawdź szczegóły i wybierz kraj, który chcesz poznać. Rezerwuj bilety i ciesz się kolejną niesamowitą przygodą.

Sprzedaż: do 30.03.2017

Termin podróży: 03.05.2017 – 30.06.2017

Ceny biletu zakupionego na bluesky.pl, uwzględniają wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty. Cena może ulec zmianie w zależności od terminu wylotu.

Przykładowa rezerwacja:

Kierunek Cena od
Nicea
712 PLN
Bari
815 PLN
Tirana
855 PLN
Kair
897 PLN
Algier
1161 PLN

Sprawdź oferty wszystkich przewoźników do wybranej destynacji na tanie loty.

tanie loty do Nicei

tanie loty d Bari

tanie loty do Tirany

tanie loty do Kairu

tanie loty do Algieru

Możliwość komentowania została wyłączona.