Austrian Airlines promocje lotnicze do Azji już od 2005pln

Kontynent azjatycki stanowi ciekawy kierunek wyjazdów. Przyjezdni mają okazję poznać niezwykłą kulturę, doskonałą kuchnię, najstarsze zabytki i cudownę przyrodę krajów Azji. Promocja Austrian Airlines na loty do Hongkongu, Pekinu, Szanghaju i Bangkoku to wspaniała okazja do zwiedzenia Chin i Tajlandii.

Leć do Azji z Austrian Airlines. Promocje lotnicze do Chin

Hongkong – Specjalny Chiński Obszar Administracyjny, dzieli się na Wyspę Hongkong, Kowloon – część kontynentalną, oraz wyspiarskie Nowe Terytoria. Wyspa i część kontynentalna są podzielone Wzgórzem Wiktorii skąd roztacza się widok na jedną z najpiękniejszych panoram miejskich na świecie. Hongkong stanowi dobra bazę do zwiedzania południowo-wschodniej Azji.

Na Pekin trzeba przeznaczyć więcej czasu. Miasto i okolice oferują bardzo wiele do zobaczenia. Na liście nie powinno zabraknąć Wielkiego Muru Chińskiego, Placu Niebiańskiego Spokoju oraz Zakazanego Miasta – czyli największego na świecie kompleksu pałacowego. Miłośnicy chińskiej architektury powinni także odwiedzić starsze dzielnice tzw. hutongi z wąskimi uliczkami i niską zabudową, których nie zostało już wiele.

Szanghaj – pierwsze skojarzenia to najlepsze restauracje, słynna wieża telewizyjna Oriental Pearl Tower, doskonałe połączenie chińskiej architektury z nowoczesnymi wieżowcami, tęczowe blaski świateł miasta, które nie zasypia. To dopiero początek. Poznaj prawdziwe oblicze chińskiej metropolii z Austrian Airlines. Promocje lotnicze do Szanghaju już od 2005 pln.

Magiczna Tajlandia

Bangkok – jeśli chciałbyś zrobić zakupy na jednym z pływających targów, przejechać się tuk-tukiem, zrelaksować się na tradycyjnym tajskim masażu albo zobaczyć jedną z najstarszych buddyjskich świątyń – Wat Phra Kaeo zwaną też Świątynia Szmaragdowego Buddy to stolica Tajlandii jest wymarzonym miejscem na wakacje.

Pekin- Austrian Airlines promocje lotnicze

Pekin- Austrian Airlines promocje lotnicze

Austrian Airlines. Promocje lotnicze

Wyjątkowa sprzedaż biletów na loty do azjatyckich miast nadal trwa. Przez kolejne 9 dni można zarezerwować podróż do niezwykłych miejsc.  Zapoznaj się z ofertą Austrian Airlines i wybierz kierunek  dla siebie.

Termin sprzedaży: do 20.08.2016

Wylot z: Warszawa, Berlin

Opłata transakcyjna: 119 PLN

Przykładowa rezerwacja:

Kierunek Cena od
Szanghaj
2005 PLN
Pekin
2071 PLN
Hongkong
2294 PLN
Bangkok
2225 PLN

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz