Czerwcowe last minute – Chalkidiki!

Czerwcowe last minute – Chalkidiki!
Hotel Macedonian Sun***/ 2 posiłki
Termin: 09 – 16.06.2014, 1480 PLN/os.

Półwysep Chalkidiki położony jest na wschód od Salonik. Jest jedną z największych atrakcji tej części Grecji. Kształt półwyspu podobny jest do trójzębu i składa się z trzech części: Kassandra, Sithonia i Athos. Na całym Chalkidiki jest pokand 500 km. plaż, do tego lasy piniowe, skaliste urwiska i najbardziej tajemnicze klasztory – Teokratyczna Republika Mnichów na górze Athos, które oglądać można tylko z wybrzeża. To właśnie tutaj znajduje się Jaskinia Petralona – na cały świat rozsławiło ją odkrycie szczątków człowieka pierwotnego sprzed 700 tys lat.

Zaledwie 80 km stąd do Salonik, najbardziej europejskiego i eleganckiego miasta Grecji ze wspaniałymi zabytkami z czasów rzymskich, wczesnochrześcijańskich oraz tureckich.


Turyści chętnie korzystają z wycieczki do Meteorów, które stanowią niesamowity i niespotykany nigdzie na świecie obraz. Na szczytach stromych i niedostępnych Meteorów zbudowano kilkadziesiąt klasztorów, z których do dnia dzisiejszego przetrwało kilkanaście.


Hotel Macedonian Sun*** położony jest na najbardziej rozwiniętym turystycznie Półwyspie Kassandra w pobliżu rozrywkowej miejscowości Kalithea. Goście hotelu mogą korzystać z atrakcji 4-gwiazdkowych hoteli Athos Palace i Pallini Beach (plaży, basenów, animacji).


Hotel położony jest na niewielkim wzgórzu, pośród przepięknych ogrodów, w otoczeniu gór, a od morza dzieli go zaledwie 5 min spacer. Fantastyczna lokalizacja hotelu pozwala na podziwianie panoramicznych widoków na morze i ogrody z krzewami  różanymi. Okolicy dodatkowo uroku dodają egzotyczne drzewa palmowe i przepięknie utrzymane, pełne zieleni tereny.
Obiekt znajduje się niecałe 1,5 km od centrum Kalithei , które jest doskonałym  miejscem na letni wypoczynek, zakupy i imprezy na Półwyspie Kassandra. Doskonale będą się tu bawić osoby w każdym wieku. Do przystanku autobusowego jest zaledwie 250m.
Hotel Macedonian Sun*** stanowi kompleks 10ciu 2 i 3 piętrowych budynków o wspaniałej, tradycyjnej architekturze – miejsce to jest wprost wymarzone na spokojny i relaksujący urlop. Hotel posiada 147 klimatyzowanych  pokoi.


Na terenie hotelu znajduje się kilka miejsc, w których można zjeść pyszny posiłek: restauracja główna, a’la carte, bar główny i na plaży.  Ponadto do dyspozycji gości jest odkryty basen ze słodką wodą, z bezpłatnymi leżakami i parasolami oraz boisko do siatkówki. W hotelu Pallini Beach można skorzystać z programu animacyjnego a za opłatą z kortów tenisowych, nurkowania oraz SPA.

Hotel Macedonian Sun*** do doskonała propozycja na czerwcowe last minute!

Cena obejmuje: 7 noclegów, śniadania, przelot, transfer lotnisko – hotel – lotnisko, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW

Termin i cena:
09 – 16.06.2014, 1480 PLN/os.

,

Jeden komentarz do wpisu Czerwcowe last minute – Chalkidiki!

  1. Kerstin 18 czerwca 2014 o 08:57 #

    Great article.

Dodaj komentarz