Dublin na 6 dni od 671 PLN (lot + zakwaterowanie)!

Irlandia kojarzy się z przepiękną zielenią, klifami i niezwykłymi naturalnymi atrakcjami przyrody. Te miejsca po prostu trzeba zobaczyć, a swą podróż po Zielonej Wyspie warto rozpocząć od Dublina.

Miasto jest bardzo ciekawą propozycja dla turystów. Bogata oferta muzeów, wystaw i wydarzeń muzycznych to idealne rozwiązanie dla miłośników kultury. Bez wątpienia dobrze również wybrać się na długi spacer, by podziwiać irlandzką, niska zabudowę oraz nowoczesne akcenty, które coraz częściej zaczynają współegzystować z tradycyjnymi elementami Dublina.

Oczywiście pogoda w Irlandii jest trudna do przewidzenia, jednak w mniej deszczowe dni warto wybrać się na największego parku miejskiego jakim jest Phoenix Park. Przeszło 700 ha zielonych terenów, z zoo, jeziorami trzeba by zwiedzać wiele dni, jednak wielu Irlandczyków korzysta ze specjalnej linii autobusowej, rowerów czy innych środków transportu.

Dublin z linią Ryanair

Szczegóły lotu:

Terminy podróży: 23.11.2017 – 29.11.2017

Wylot z: Wrocławia

Przylot do: Dublina

Linia lotnicza: Ryanair

Ceny biletu zakupionego na bluesky.pl, uwzględniają wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty. Cena może ulec zmianie w zależności od terminu wylotu.

Rezerwuj lot lub zobacz wszystkie: tanie loty z Wrocławia do Dublina

Szczegóły noclegu:

Terminy pobytu: 23.11.2017 – 29.11.2017

Miejscowość: Dublin

Podana cena za nocleg uwzględnia dwie dorosłe osoby.

Rezerwuj hotel

Możliwość komentowania została wyłączona.