Francja wakacje 2014. Im wcześniej kupisz bilety lotnicze, tym więcej zaoszczędzisz!

Wybór odpowiedniego miejsca na spędzenie urlopu może być w dzisiejszych czasach wyjątkowo trudny. Zbyt długie zwlekanie działa jednak na Twoją niekorzyść. Nie zastanawiaj się już dłużej i wybierz Francję. Jeżeli dokonasz zakupu biletów lotniczych już dziś, możesz sporo zaoszczędzić. Sprawdź sam!

Francja, wakacje 2014 – Paryż

Stolica Francji to potężna metropolia pełna przepięknych zabytków, ale i centrum światowej mody. W Paryżu panuje również niezwykle romantyczny klimat, dzięki czemu przez wielu nazywane jest Miastem Zakochanych. Pełne ustronnych i malowniczych zakątków, jest bardzo chętnie odwiedzane przez ludzi w każdym wieku, niezależnie od pory roku. Jeżeli jeszcze tam nie byłeś, koniecznie zarezerwuj na czerwiec bilety lotnicze z Polski do Paryża. Za lot w dwie strony zapłacisz od około 330 PLN.

Paryż/ fot. http://www.pinterest.com/pin/32651166018571125/

Paryż/ fot. http://www.pinterest.com/pin/32651166018571125/

Marsylia

Jeżeli kupisz teraz bilet, możesz w czerwcu odwiedzić kolejne z największych i najpiękniejszych francuskich miast. Położna na południowym wybrzeżu kraju Marsylia, to miejsce, w którym odnajdą się zarówno amatorzy zwiedzania zabytków, poszukiwacze wypoczynku na skąpanych w słońcu plażach, jak i miłośnicy przepięknej przyrody. Atrakcje Marsylii to bowiem m.in. Park Narodowy Calanques – jeden z najwspanialszych w całym kraju. Tanie loty z Polski do Marsylii w czerwcu odbywają się już od około 520 PLN w dwie strony! Przekonaj się, jak cudowna może być Francja. Wakacje 2014 mogą okazać się najlepszymi w Twoim życiu!

Marsylia/ fot. http://www.pinterest.com/pin/418131146624898515/

Marsylia/ fot. http://www.pinterest.com/pin/418131146624898515/

Nicea

Tegoroczne lato warto spędzić w mieście uznawanym za stolicę Lazurowego Wybrzeża. Położone na wzgórzu, tuż nad brzegiem Morza Śródziemnego, zachwyca nie tylko pięknymi widokami, ale i wspaniałą, starodawną zabudową. Nicea może stanowić także doskonałą bazę wypadową dla miłośników górskich sportów. Miasto leży w pobliżu Alp, dlatego może poszczycić się niesamowitym klimatem. Warto dodać, że znajduje się tam centrum leczenia chorób układu oddechowego. Bilety lotnicze z Polski do Nicei na czerwiec możesz zakupić za około 860 PLN w obie strony.

Nicea

Nicea/ autor: Lech Nowak

Tuluza

Kolejną francuską metropolią, którą warto odwiedzić w czerwcu, jest Tuluza. Miejsce to zapewnia odwiedzającym rozrywkę w postaci zwiedzania przepięknych zabytków, jak i oferuje możliwość udania się w malownicze Pireneje. Dodatkową atrakcją jest położenie miasta około 1,5 godziny jazdy samochodem od Morza Śródziemnego. Bilety lotnicze z Polski do Tuluzy możesz kupić za około 810 PLN.

Zobacz, czym jeszcze może zaskoczyć Cię Francja. Wakacje 2014 to doskonały czas na odwiedzenie tego pięknego kraju.

Warto wiedzieć, że liczba biletów jest ograniczona, a ceny mogą się szybko zmienić, dlatego im wcześniej zdecydujesz się na zakup, tym więcej możesz zaoszczędzić.

,

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz