Holandia wakacje 2014! Kup tańsze bilety lotnicze i ciesz się pięknym, holenderskim krajobrazem

Czy planując wakacyjny urlop, wziąłeś pod uwagę możliwość spędzenia go w północnej części Europy? Warto zastanowić się nad odwiedzeniem jednego z najbardziej zaskakujących i malowniczych krajów na kontynencie – Holandii. Jego niezwykły klimat i wspaniałe krajobrazy z pewnością Cię urzekną.

Holandia wakacje 2014 w stolicy – Amsterdam

Amsterdam/ fot. http://www.pinterest.com/pin/36028865742596933/

Amsterdam/ fot. http://www.pinterest.com/pin/36028865742596933/

Jedną z najpiękniejszych europejskich stolic jest położony nad malowniczymi kanałami Amsterdam. Warto udać się w rejs, aby zobaczyć miasto z innej, bardzo ciekawej strony. Holenderska stolica mieści się na ponad 90 wyspach, które łączy ze sobą prawie 1300 mostów. Nie ma więc wątpliwości co do tego, że panuje tam niezwykły klimat.

Amsterdam to miejsc, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – nie tylko miłośnicy podziwiania pięknej architektury i naturalnych krajobrazów, ale i osoby lubiące zwiedzać historyczne miejsca, przeróżne muzea oraz galerie sztuki, amatorzy dobrej zabawy, a także kulinarni smakosze, którzy w Amsterdamie spróbują chociażby smakowitych frytek.

Bilety lotnicze z Polski do Amsterdamu i z powrotem dostępne są na czerwiec za około 540 PLN.

Z kolei loty z Berlina do Amsterdamu na lipiec są dostępne za niecałe 500 PLN.

Eindhoven

W południowej części Holandii znajduje się Eindhoven – według liczby mieszkańców piąte i zarazem jedno z najstarszych miasto w kraju. Pomimo tego, że liczy sobie już prawie 700 lat, nie odnajdziemy w nim zbyt wiele zabytków. Wszystko za sprawą burzliwej historii, która wielokrotnie doprowadzała Eindhoven do ruiny. Z czasów dawniejszych zachowały się m.in. potężna katedra św. Katarzyny czy średniowieczny młyn wodny, który można zwiedzać w każdą sobotę. Wówczas jest również uruchamiany i każdy chętny może zakupić tam świeżo wyprodukowaną mąkę.

Miasto jest bardzo nowoczesne. Atrakcje Eindhoven związane są również z jego rozwojem. Właśnie tam możemy odwiedzić Muzeum Philipsa, mieszczące się w pierwszej fabryce tego producenta. To holenderskie miasto jest też idealnym miejscem dla młodych projektantów i osób zainteresowanych designem. Eindhoven promuje uzdolnione osoby i pomaga im w osiągnięciu sukcesu. Dzięki imprezie Dutch Design Week, pozwala ludziom zainteresowanym zapoznać się z najnowszymi trendami.

Bilety lotnicze z Polski do Eindhoven i z powrotem na czerwiec można zakupić za około 230 PLN.

Eindhoven/ fot. http://www.pinterest.com/pin/173036810657002413/

Eindhoven/ fot. http://www.pinterest.com/pin/173036810657002413/

Niedużym krajem jest Holandia. Wakacje 2014 to dobry czas, aby odwiedzić to państwo. Bardzo wiele ciekawych i pięknych miejsc znajduje się w bliskiej okolicy Amsterdamu. Jeżeli pragniesz nie tylko zwiedzić holenderskie miasta, ale i poznać średniowieczne zamki, malownicze wioski, podziwiać wspaniałe wiatraki, ujrzeć rozległe pola kolorowych tulipanów czy zakosztować smakowitych serów, zarezerwuj lot już dziś! Odwiedzając stolicę oraz Eindhoven, możesz więc poznać największe atrakcje Holandii.

Należy pamiętać, że liczba biletów jest ograniczona, ceny natomiast mogą się zmienić w każdej chwili. Warto więc szybko decydować się na złożenie rezerwacji.

fot. http://www.pinterest.com/pin/148970700146475624/

fot. http://www.pinterest.com/pin/148970700146475624/

,

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz