Izrael wakacje 2014! Niewiarygodnie tanie bilety lotnicze. Kup dzisiaj i ciesz się wspaniałym latem w Izraelu

Chciałbyś pojechać na wakacje, ale bierzesz pod uwagę jedynie kraje europejskie ze względu na niższy koszt? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Tegoroczny urlop możesz spędzić w… Izraelu! Wystarczy, że kupisz bilety lotnicze na czerwiec w niższych, aktualnie dostępnych cenach. Za przelot w obie strony zapłacisz tyle samo albo nawet mniej niż do niejednego kraju w Europie. Sprawdź sam!

Izrael wakacje 2014 – Tel Awiw, czyli Wiosenne Wzgórze

Tel Awiw/ fot. http://www.pinterest.com/pin/272467846179279802/

Tel Awiw/ fot. http://www.pinterest.com/pin/272467846179279802/

Leżący nad brzegiem Morza Śródziemnego Tel Awiw jest jednym z najmłodszych i drugim pod względem wielkości miastem Izraela. Z pewnością zaskoczy Cię swoim podobieństwem do miast europejskich, które czasami nawet przewyższa standardem. Tel Awiw kryje w sobie wiele interesujących zakątków, dzięki czemu nazywany jest jednym z najciekawszych miast Bliskiego Wschodu. Koniecznie weź je więc pod uwagę, planując tegoroczne wakacje.

Atrakcje Tel Awiwu to przede wszystkim wspaniałe plaże, na których możesz do woli wypoczywać. Z pewnością nie zabraknie tam gorącego słońca, dlatego każdego dnia będziesz mógł cieszyć się kąpielami w ciepłych i przezroczystych wodach Morza Śródziemnego oraz piękną opalenizną. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby w międzyczasie pozwiedzać miasto. Wieczorne spacery między uliczkami czy wypoczynek na jednym z licznym terenów zielonych z pewnością sprawią Ci przyjemność, podobnie jak pyszna kolacja w klimatycznej knajpce. Jeżeli chodzi o architekturę, godny uwagi jet meczet Hassana Beka czy potężny, wyróżniający się na tle innych budynek Opera Tower.

Koniecznie odwiedź też Jafę. Niegdyś była ona osobnym miastem, jednak od ponad sześćdziesięciu lat stanowi część Tel Awiwu. Jafa liczy sobie już kilka tysięcy lat i urzeka swoją piękną, zabytkową architekturą. Na pewno spodoba się miłośnikom zwiedzania i historii, ale nie tylko. Bilety lotnicze z Polski do Tel Avivu na czerwiec możesz obecnie zakupić już za około 470 PLN w dwie strony!

Morze Martwe i Festiwal Operowy w Masadzie

To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania Izrael. Wakacje 2014 mogą być lepsze, niż myślisz! Podróż do Tel Awiwu jest również doskonałą okazją do wypoczynku nad Morzem Martwym. To największe naturalne spa na świecie cieszy się niezwykłą popularnością. Ogromne stężenie soli oraz występowanie minerałów, których nie można spotkać nigdzie indziej na świecie sprawia, że wody Morza Martwego mają lecznicze właściwości. Jest to idealne miejsce zarówno na odpoczynek, jak i poprawę stanu zdrowia. Atrakcją w tym miejscu jest nie tylko relaks w morzu. Można tam skorzystać również z kąpieli w gorących źródłach czy kąpieli błotnych. Jest to zatem miejsce godne polecenia nie tylko młodym osobom, ale i seniorom.

Morze Martwe/ fot. http://www.pinterest.com/pin/295900637987450043/

Morze Martwe/ fot. http://www.pinterest.com/pin/295900637987450043/

Warto dodać, że w czerwcu 2014 roku w Masadzie nad Morzem Martwym odbywa się Festiwal Operowy. Będzie można tam podziwiać m.in. wspaniałą operę Giuseppe Verdiego – Traviata.

Nie zastanawiaj się dłużej i wybierz Izrael! Wakacje 2014 przyniosą Ci wiele radości. Pamiętaj, że liczba biletów jest ograniczona, a zwlekanie może spowodować, że ceny wzrosną. Dokonaj więc zakupu już dziś i ciesz się wspaniałym latem!

,

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz