Kambodża z linią Emirates. Loty z Warszawy od 2057 PLN. Tylko do 31 maja!

Państwo południowo-wschodniej Azji, leżące obok Tajlandii, ma do zaoferowania znacznie więcej niż mogłoby się wydawać. Najbardziej charakterystycznym zabytkiem Kambodży jest kompleks świątynny Angkor, gdzie najsłynniejszą budowlą jest Angkor Wat. Oprócz zapierających dech świątyń kraj zachwyca piękną tropikalną przyrodą, wspaniałymi i często niepowtarzalnymi gatunkami roślin oraz rajskimi plażami z białym piaskiem. Warto również pozostać kilka dni w stolicy, Phnom Penh charakteryzuje się ciekawą kolorystyką i architekturą z czasów kolonii francuskiej.

Emirates. Loty do Phnom Penh

Promocja Emirates. Loty do Phnom Penh

Odpoczynek w Kambodży to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy chcą uniknąć chłodnej listopadowej aury i poznać najciekawsze atrakcje Phnom Penh. Zwiedzaj Azję z linią Emirates. Loty do Kambodży w atrakcyjnych cenach. Sprawdź szczegóły i już teraz rezerwuj bilety lotnicze.

Wylot: 18, 19 listopada 2017

Powrót: 24 – 30 listopada 2017

Opłata transakcyjna: 119 PLN

Ceny biletu zakupionego na bluesky.pl, uwzględniają wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty. Cena może ulec zmianie w zależności od terminu wylotu.

Przykładowa rezerwacja:

Rezerwuj teraz lub zobacz wszystkie: tanie loty z Warszawy do Phnom Penh

Możliwość komentowania została wyłączona.