Klasa Ekonomiczna Premium Lufthnasy na trasach dalekodystansowych

Niemiecka linia lotnicza zapewnia swoim klientom szeroki wybór opcji podróży. Doskonałą propozycją na wygodne i relaksujące loty na dalekich dystansach jest Klasa Ekonomiczna Premium.

Komfort a Klasa Ekonomiczna Premium Lufthansy

Podróż w tej klasie to gwarancja większej przestrzeni dla każdego pasażera. Nowe, wygodniejsze fotele i więcej miejsca na nogi. Fotele są o połowę większe niż w Klasie Ekonomicznej, posiadają dodatkowe schowki, podpórki, gniazdko, miejsce na butelkę z wodą oraz powiększony ekran. Przy każdym fotelu znajduje się praktyczny zestawy podróżny. Całość ma zapewnić pasażerom wyższy standard i wypoczynek podczas długodystansowych lotów. Podróż w Klasie Ekonomicznej Premium to nowa forma odpoczynku.

Fotele w Klasie Ekonomicznej Premium

 Klasa Ekonomiczna Premium Lufthansy

Większy bagaż

Podróżujący mają do dyspozycji 2 sztuki bagażu, każdy o ciężarze do 23kg. Dwa razy więcej niż podróżni w Klasie Ekonomicznej.

Bogatszy serwis

Zaletą wyższej klasy jest serwis na wyższym poziomie. Klasa Ekonomiczna Premium Lufthansy oferuje połączenie serwisu Klasy Ekonomicznej i Klasy Business. Bogatsza oferta pozwala pasażerom na wybór doskonałych posiłków serwowanych na porcelanie. Podróżni na początku podróży otrzymują koktajle powitalne.

Klasa Ekonomiczna Premium

Klasa Ekonomiczna Premium

Rozrywka z Lufthansą

Dodatkowym atutem jest wzbogacona oferta rozrywki na pokładzie. Pasażerowie Klasy Ekonomicznej Premium mają możliwość korzystania z 11 i 12-celowego ekranu oraz bezpłatnej aplikacji rozrywki niemieckich linii lotniczych Lufthansa Entertainment dostępnej na niektórych trasach średniodystansowych.

Lufthansa podczas lotów dalekodystansowych zapewnia podróżującym we wszystkich klasach bezpłatny dostęp do programu TV Sport 24 na żywo. Poza tym nowości kinowe, klasykę filmową, audiobooki, seriale, płyty CD i wiele kanałów radiowych.

Lufthansa Business Lounge

Saloniki Lufthansa Business Lounge

Saloniki Lufthansa Business Lounge

Podróżując Klasą Premium za dodatkową opłatą można poczekać na swój lot w ekskluzywnych Salonikach Lufthansy.

Spokój, wygodne fotele, catering, prasa i kieliszek wina to idealny relaks przed podróżą.

Klasa Ekonomiczna Premium Lufthansy zapewnia większą gamę możliwości.


 

 

 

Wyszukaj wybraną destynacje zaznaczając Klasę Ekonomiczną Premium i linię lotniczą Lufthansa. Promocje lotnicze do wielu ciekawych miejsc na świecie.

2016-08-18_15h33_54

Lufthansa Klasa Ekonomiczna Premium

 

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz