LOT- promocje lotnicze na Mikołajki

Polskie Linie Lotnicze przygotowały dla pasażerów mikołajkowe promocje lotnicze na tańsze bilety do Wiednia, Toronto i Nowego Jorku. Sprzedaż trwa zaledwie do 6 grudnia b.r. Najtańsze połączenia w obie strony zaczynają się od 449 PLN. Promocje lotnicze obejmują podróże już w pierwszym kwartale 2016 roku.

Wiedeń

 

Wiedeń to stolica Austrii oraz jedna z najokazalszych stolic Europy. Wielu uznaje miasto za „muzyczne serce Austrii” słynące z Wiedeńskiej Opery Państwowej, odwiedzanej przez wielu znanych i cenionych muzyków. Miasto kojarzone jest także z okazałą secesyjną zabudową, muzeami, pałacami oraz pysznym tortem Sachera. Będąc w Wiedniu nie sposób pominąć pałacu Schönbrunn, wpisanego się na listę Dziedzictwa UNESCO. A to tylko część atrakcji, jakimi możemy się zachwycać podczas pobytu w Wiedniu.

Jeżeli chcesz poznać więcej atrakcji Wiednia, skorzystaj z LOT promocje lotnicze. Już od stycznia 2016 roku możesz udać się tam z Warszawy. Ceny, obejmujące lot w obie strony, zaczynają się od 449 PLN.

Wiedeń  fot: https://pixabay.com/pl/wiedeń-królik-kapelusz-magia-czary-358565/

Wiedeń  fot: https://pixabay.com/pl/wiedeń-królik-kapelusz-magia-czary-358565/

Toronto

 

Toronto jest jednym z największych i najciekawszych miast w Kanadzie. Uznawane za kulturalną stolicę kraju, gdzie organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń i koncertów, nie zabraknie także interesujących miejsc do zobaczenia. Warto wybrać się do Królewskiego Muzeum Ontario albo wjechać na najbardziej rozpoznawalny skarb miasta – Wieżę CN. To zaledwie wierzchołek atrakcji Toronto. By dowiedzieć się więcej o tym niezwykłym mieście, skorzystaj z mikołajkowej oferty LOT. Promocje lotnicze gwarantują przelot w obie strony z Warszawy już od 1899 PLN.

Toronto  fot: https://pixabay.com/pl/toronto-kanada-skyline-architektura-73508/

Toronto fot: https://pixabay.com/pl/toronto-kanada-skyline-architektura-73508/

 

LOT promocje lotnicze – Nowy Jork

 

Nowy Jork to marzeniem wielu turystów. Jest największym miastem w USA, zwanym także „Wielkim Jabłkiem”. To wizytówka Stanów Zjednoczonych, gdzie znajdują się najbardziej charakterystyczne symbole tego kraju: Statua Wolności, Rockefeller Center, Manhattan, Broadway oraz Times Square. Miasto żyje 24/7 , oferuje mieszkańcom i turystom niezliczoną ilość wrażeń, atrakcji, smaków, zapachów, kolorów i wiele więcej. Skorzystaj z promocji LOT-u i znajdź coś dla siebie w tym magicznym mieście.

Brooklyn fot: https://pixabay.com/pl/brooklyn-most-architektura-690196/

Brooklyn fot: https://pixabay.com/pl/brooklyn-most-architektura-690196/

Nowy Jork możesz odwiedzić już w styczniu 2016 roku lecąc z LOT z Warszawy i Krakowa. Ceny za przelot w obie strony zaczynają się od 1899 PLN.

, , , ,

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz