Loty do USA jesień 2014! Już dziś zaplanuj sobie urlop w Stanach Zjednoczonych!

Marzysz o dalekiej podróży za Ocean, ale obawiasz się wysokich kosztów? Jeżeli chciałbyś odwiedzić jedne z najpopularniejszych miast w USA lub spędzić jesienne dni na słonecznej Florydzie, nie zwlekaj dłużej! Zarezerwuj tańsze loty już dziś!

Los Angeles

Drugie pod względem liczby mieszkańców miasto w Stanach Zjednoczonych, znajduje się na zachodnim wybrzeżu USA, nad Oceanem Spokojnym. Nowoczesne miasto, pełne szklanych wieżowców, doskonale komponuje się z piaszczystymi plażami i błękitnymi wodami oceanu. W Los Angeles mieści się słynny na całym świecie Hollywood, czyli najważniejszy ośrodek, nie tylko amerykańskiej, ale i światowej, kinematografii. Nietrudno więc spotkać w mieście ulubione gwiazdy filmowe.

Los Angeles/ fot. http://www.pinterest.com/pin/196328864980131034/

Los Angeles/ fot. http://www.pinterest.com/pin/196328864980131034/

Plaże Los Angeles należą również do najlepszych miejsc do surfowania na świecie. Nie zdziw się więc, jak ujrzysz tam liczne grupy ludzi niesionych na deskach przez kilkumetrowe fale. Jeżeli lubisz surfing, sam także powinieneś spróbować swoich sił na kalifornijskim wybrzeżu. A może chciałbyś się nauczyć? Profesjonalni instruktorzy z miejscowych szkół z chęcią udzielą Ci kilku lekcji surfowania.

To tylko niektóre atrakcje Los Angeles. Najlepiej jednak poznać je osobiście, rezerwując loty do USA. Jesień 2014 to doskonały czas, aby odwiedzić ten kraj. Bilety lotnicze z Polski do Los Angeles i z powrotem na wrzesień możesz zakupić od około 2930 PLN.

San Francisco

San Francisco/ fot. http://www.pinterest.com/pin/87186942759533752/

San Francisco/ fot. http://www.pinterest.com/pin/87186942759533752/

Kolejnym miastem, które warto odwiedzić w Kalifornii jest słynne San Francisco. Podobnie jak LA, leży nad Oceanem Spokojnym, jednak znajduje się około 600 km na północny-zachód od Miasta Aniołów. Miasto znane w świecie w dużej mierze dzięki potężnemu mostowi Golden Gate Bridge, który zachwyca wszystkich odwiedzających. San Francisco określa się również mianem jednego z najbardziej romantycznych miejsc na ziemi. Wszystko za sprawą pięknych krajobrazów, które możemy podziwiać, podczas pobytu w mieście. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że tak wiele zakochanych par decyduje się na ślub w tym miejscu.

Malownicze krajobrazy, przepiękna architektura, duża liczba terenów zielonych, wspaniałe plaże, przystosowane do wypoczynku i uprawiania różnych sportów – to wszystko sprawi, że pobyt w San Francisco będzie dla Ciebie wspaniałym przeżyciem.

Jeżeli chciałbyś odwiedzić to niezwykłe miasto, zarezerwuj bilety lotnicze z Polski do San Fransico, które obecnie są dostępne na wrzesień w cenie około 2950 PLN (lot w dwie strony).

Loty do USA, jesień 2014 na Florydzie

Jeżeli nie lubisz jesieni i męczą Cię ponure, deszczowe dni, zdecyduj się na Miami! Gorące słońce, piaszczyste plaże i wspaniałe wody Oceanu Atlantyckiego, pozwolą Ci zregenerować siły i pobudzą do dalszej pracy.

Miami jest też doskonałym miejscem na poznawanie sztuki. W drugą sobotę miesiąca możesz za darmo zwiedzać w mieście około 70 galerii sztuki i muzeów. A to wszystko w dzielnicy Wynwood Arts District. A może lubisz całonocne imprezy? Liczne kluby, bary i dyskoteki, otwarte przez całą noc, z pewnością dostarczą Ci upragnionej rozrywki.

Miami/ fot. http://www.pinterest.com/pin/182395853633253876/

Miami/ fot. http://www.pinterest.com/pin/182395853633253876/

Oprócz przepięknych plaż i fantastycznych imprez, w Miami czekają Cię również inne atrakcje. Wyobraź sobie pływanie z delfinami, kosztowanie pysznych trunków w winnicy, zwiedzanie muzeów, grę w golfa…

W Everglades Alligator Farm możesz zobaczyć około 2000 aligatorów o różnych rozmiarach. Aby podziwiać morskie stworzenia, udaj się do Seaaquarium. Czeka Cię tam nie tylko oglądanie rekinów czy delfinów, ale i wspaniałe pokazy i przedstawienia z udziałem tych niezwykłych zwierząt. Jeżeli chciałbyś zapoznać się z innymi gatunkami zwierząt, udaj się do miejscowego zoo lub Jungle Island.

Zaplanuj sobie urlop na wrzesień i zarezerwuj bilety lotnicze z Polski do Miami. Za lot w dwie strony zapłacisz około 2530 PLN.

Jeżeli wybierzesz loty do USA, jesień 2014 będzie niezapomniana. Pamiętaj jednak, że liczba biletów jest ograniczona, a ceny mogą się zmienić dość szybko, dlatego im prędzej zarezerwujesz sobie lot, tym lepiej.

,

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz