Loty Warszawa-Singapur w cenie 2160 PLN. Skorzystaj z promocji Qatar Airways

Podróż do Azji pozwala na przeniesienie się do klimatu zupełnie odmiennego niż europejski. Umożliwia podziwianie nieznanych krajobrazów, ujrzenie niespotykanych do tej pory gatunków roślin czy zwierząt, odkrycie niezwykłych smaków, które do tej pory były nam obce. To jednak nie wszystko. Azja to także wspaniałe dziedzictwo kulturowe, ale również potężne metropolie, pełne nowoczesnych budowli, których widok również potrafi zapierać dech w piersiach. Takim miejscem jest między innymi Singapur. Odwiedź go już w listopadzie z Qatar Airways!

Nowoczesne państwo-miasto

Singapur nocą/ fot. http://www.pinterest.com/pin/64809682109201428/

Singapur nocą/ fot. http://www.pinterest.com/pin/64809682109201428/

Singapur to miasto i państwo w jednym. Ten wyspiarski kraj, leżący tuż przy krańcu Półwyspu Malajskiego, zalicza się do najbogatszych państw świata. Miejsce to zachwyca przede wszystkim czystością, świetnym zorganizowaniem oraz wielością zasad, które są starannie przestrzegane przez mieszkańców (np. obowiązuje zakaz żucia gumy w miejscach publicznych). Warto o tym pamiętać podczas podróży do Singapuru.

Tanie loty do Singapuru

Jedną z największych atrakcji jest z pewnością Marina Bay Sands – ogromny kompleks hotelowo-rozrywkowy, na którego szczycie odnajdziemy wspaniały taras widokowy na całą okolicę, ale także podniebny basen, znajdujący się na wysokości 150 metrów! Doskonałym przykładem nowoczesności Singapuru jest również darmowy Ogór Botaniczny. Pośród szklarni o niecodziennych kształtach odnajdziemy wspaniałą, egzotyczną roślinność.

Historyczny Singapur

Jeżeli interesuje Cię historia tego państwa-miasta, koniecznie odwiedź Muzeum Narodowe. Znajdujące się tam ekspozycje doskonale obrazują, jak z niewielkiej osady rybackiej, Singapur stał się światową potęgą. Do dawniejszych czasów przeniesie nas również wizyta w kolonialnej dzielnicy Historic District, pełnej wiktoriańskiej zabudowy.

Podczas pobytu w Singapurze zauważysz również jego symbol – Merlion, czyli pół-lew, pół-ryba. Największy znajduje się w centrum miasta, niedaleko hotelu Marina Bay Sands. Obok znajdziemy także 13-metrową, największą na świecie fontannę (Fountain of Wealth), która została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa.

Odpoczynek na wyspie

Osoby poszukujące relaksu, piaszczystych plaż, wodnych atrakcji czy miejsca do uprawiania sportu, powinny udać się na wyspę Sentosa. Jest ona oddalona od miasta zaledwie o pół kilometra i można dostać się tam pieszo, komunikacją publiczną (metrem, autobusem, pociągiem), a nawet kolejką linową.

Kolejka linowa prowadząca na wyspę Sentosa/ fot. http://www.pinterest.com/pin/454441418620048963/

Kolejka linowa prowadząca na wyspę Sentosa/ fot. http://www.pinterest.com/pin/454441418620048963/

Sentosa to istna wyspa rozrywki i odpoczynku. Oprócz pięknych plaż, znajdziemy tam również: park wodny, park motyli i insektów, Muzeum Madame Tussauds, park linowy, park naturalny (pełen egzotycznych roślin i zwierząt), wieżę widokową Tiger Sky Tower, Fort Siloso (za pomocą którego przeniesiesz się w czasy II wojny światowej), akwarium, delfinarium, pole golfowe oraz wiele innych. Atrakcji nie brakuje i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Sentosa jest przede wszystkim głównym miejscem wypoczynku mieszkańców Singapuru.

Loty Warszawa Singapur

Dzięki aktualnej promocji Qatar Airways, loty Warszawa-Singapur i z powrotem odbywają się już od 2160 PLN. Bilety należy zakupić do 12 października 2014r. Bez względu na porę roku, panują tam dosyć wysokie temperatury powietrza. W listopadzie można się spodziewać temperatur 27-31 stopni Celsjusza. Warto zwrócić uwagę na Qatar Airways promocje lotnicze, ponieważ obecnie można uzyskać zniżkę nawet do 40%.

Jeden komentarz do wpisu Loty Warszawa-Singapur w cenie 2160 PLN. Skorzystaj z promocji Qatar Airways

  1. Barbara boruta 27 stycznia 2015 o 19:38 #

    PRAGNE TAM WRÓCIC. TO JEST SPOLECZNY RAJ.KULTURA USMIECHU SZACUNKU W DOMU NA ULICY /TO JEST CUD SWIATA,PRZE WEJSCIEM DO OGRODU BOTANICZNEGO ORCHIDE / ZDJECIE PANSTWA KWASNIEWSKICH BARDZO LADNE. DALEJ PIEKNY POMNIK CHOPINA Z JEDO MADAM TO BAKJA.

Dodaj komentarz