Lufthansa promocja w klasie Premium Economy do Ameryki Północnej

Długodystansowe loty bywają męczące, dlatego część osób decyduje się na podróż w klasie biznes. Dodatkowe wygody wiążą się jednak z wyższymi kosztami. Aby je zminimalizować, warto skorzystać z promocji Lufthansy. W marcu i w kwietniu można nabyć bilety w podobnym komforcie do klasy biznes w specjalnych cenach.

Lufthansa promocja w klasie Premium Economy – kierunek: Ameryka Północna

Od 10 marca do 30 kwietnia 2015 roku trwa promocyjna sprzedaż biletów na loty do Ameryki Północnej liniami Lufthansa. Promocja w klasie Premium Economy obejmuje przeloty do 13 miast w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Meksyku. Loty odbywają się już od 13 marca 2015 z dziewięciu polskich miast: Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Warszawy, Wrocławia.

Kierunek

Cena od

Boston

6137 PLN

Chicago

5637 PLN

Denver

6437 PLN

Detroit

6437 PLN

Houston

6337 PLN

Mexico City

7219 PLN

Miami

6237 PLN

Montreal

6231 PLN

Nowy Jork

5637 PLN

Orlando

6137 PLN

Waszyngton

6137 PLN

Toronto

5830 PLN

Vancouver

6508 PLN

Szczegóły promocji:

  • Okres sprzedaży: 10 marca – 30 kwietnia 2015 r. (bilety można nabywać nie później niż 3 dni przed wylotem)
  • Okres podróży: od 13 marca 2015 r.
  • Podane ceny są cenami najniższymi
  • Ceny biletów obejmują loty w obie strony, zawierają wszystkie opłaty i podatki; podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu
  • Ilość miejsc ograniczona
Vancouver/ fot. https://www.pinterest.com/pin/106890191130663830/

Vancouver/ fot. https://www.pinterest.com/pin/106890191130663830/

Klasa Premium Economy a Business – podobny komfort w niższej cenie

Linie lotnicze Lufthansa oferują swoim pasażerom cztery klasy podróży: Ekonomiczną, Ekonomiczną Premium, Biznes oraz Pierwszą. Klasa Ekonomiczna Premium pozwala na loty w komforcie zbliżonym do klasy Biznes w cenach niższych nawet o połowę!

Pasażerowie, korzystający z tej oferty, mogą zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu rejestrowanego po 23 kg każda (w klasie Economy tylko jedną). Na pokładzie samolotu czekają na nich powitalne drinki, komfortowe fotele z regulowanym oparciem i większą przestrzenią dokoła (nawet o 50% więcej niż w klasie Economy), indywidualny podłokietnik, składany stolik, podpórka na nogi, miejsce na napój oraz gniazdko sieciowe.

Dodatkowo, każdy znajdzie przy swoim fotelu butelkę z wodą, kosmetyczkę z akcesoriami niezbędnymi podczas długiej podróży (m.in. szczoteczka do zębów, wilgotna chusteczka, zatyczki do uszu, maseczka do spania), miejsce na bagaż czy drobiazgi, które uzna za potrzebne podczas lotu.

lufthansa premium economy

Lufthansa promocja w klasie Premium Economy

Pasażer może wybrać z menu dowolny posiłek, który zostanie mu podany w porcelanowej zastawie. Do dyspozycji pozostaje również indywidualny, duży ekran, sterowany pilotem, dzięki któremu każdy dowolnie wybiera swoje ulubione filmy, gry i muzykę. Za dodatkową opłatą możesz skorzystać z Lufthansa Business Lounge, gdzie zrelaksujesz się przed podróżą – masz dostęp do napojów, przekąsek oraz gazet.

Sprawdź osobiście różnice między klasami podróży linii Lufthansa – promocja w klasie Premium Economy do Ameryki Północnej to doskonała okazja.

Warto sprawdzić również, jakie inne proponuje Lufthansa promocje lotnicze.

, ,

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz