Lufthansa promocje lotnicze klasa biznes – zobacz, ile możesz zyskać, podróżując do Azji klasą biznes!

Podróże lotnicze na trasach dalekiego zasięgu mogą być niezwykle męczące. Szczególnie, kiedy fotel nie jest zbyt wygodny i nie posiadamy dookoła siebie wystarczającej ilości miejsca, a dodatkowo nie ma zbyt dużej możliwości wyboru posiłków. Może warto więc zainwestować w lot klasą biznes, szczególnie gdy można jeszcze zaoszczędzić kilka tysięcy złotych…

Ekonomiczna czy biznes?

Nawet kilkugodzinna podróż samolotem może spowodować u wielu duże zmęczenie. A co w przypadku, gdy udajemy się w międzykontynentalny lot, trwający jeszcze dłużej? Warto zadbać o swój komfort przed, jak i podczas lotu i zastanowić się nad wyborem klasy, w której będziemy podróżować.

Bagaż podręczny i rejestrowany

Dżakarta/ fot. http://www.pinterest.com/pin/524176844099697020/

Dżakarta/ fot. http://www.pinterest.com/pin/524176844099697020/

Wybierając klasę biznes linii lotniczych Lufthansa, przysługuje Ci prawo do zabrania na pokład samolotu dwóch sztuk bagażu podręcznego, natomiast podróżując klasą ekonomiczną, możesz zabrać tylko jedną sztukę. Podobnie jest z bagażem rejestrowanym. W przypadku klasy biznes, pasażer ma możliwość zabrania ze sobą dwóch sztuk bagażu do 32 kg każda. Oznaczone są one jako bagaż priorytetowy, dlatego mają pierwszeństwo w przypadku rozładunku i odbioru z taśmy bagażowej. Z kolei podróżującym klasą ekonomiczną przysługuje jedna sztuka bagażu głównego o wadze do 23 kg.

Komfort podczas podróży

Lufthansa przygotowała również specjalną poczekalnię dla pasażerów klasy biznes, w której jeszcze przed wylotem można zrelaksować się przy kieliszku wina. Na pokładzie z kolei każdy może cieszyć się większą przestrzenią i wygodą niż w klasie ekonomicznej. Środkowy fotel pozostaje zawsze pusty, co pozwala zachować odrobinę więcej prywatności podczas relaksu czy spożywania posiłków. Do końca 2014 roku Lufthansa wymienia w klasie biznes fotele na jeszcze wygodniejsze. Dzięki temu pasażerowie mogą doskonale wypocząć podczas podróży. Fotele rozkładają się w płaskie, prawie dwumetrowe łóżko, które bardzo przydaje się szczególnie podczas dalekich lotów.

Posiłki i napoje

Jeżeli zdecydujesz się na lot klasą biznes, możesz spodziewać się pełnego posiłku, dużego wyboru potraw oraz napojów (różne herbaty, świeże mleko, soki owocowe, a nawet rozmaite alkohole), które serwowane są w eleganckiej zastawie. Pasażerowie klasy ekonomicznej otrzymują jeden gorący posiłek podczas dłuższego lotu lub niewielką przekąskę w trakcie krótszej podróży. Do ich dyspozycji pozostaje jednak duży wybór zimnych i ciepłych napojów.

Rozrywka na pokładzie

Niezależnie jednak od wyboru klasy, każdy pasażer linii lotniczych Lufthansa ma dostęp do stu filmowych produkcji, 200 kanałów TV, wielu książek w wersji audio, 300 płyt CD z muzyką, 30 programów radiowych. Osoby podróżujące w klasie biznes otrzymają jednak przewodnik programowy, w którym można odnaleźć spis programów rozrywkowych, a także artykuły dotyczące życia sławnych osób oraz różne ciekawostki na ich temat.

Podróżuj w Klasie Business Lufthansy!

Już teraz można skorzystać z oferty specjalnej linii lotniczych Lufthansa. Promocje lotnicze klasa biznes obejmują loty do wybranych miast w Azji.

Osaka/ fot. http://www.pinterest.com/pin/142074563216351742/

Osaka/ fot. http://www.pinterest.com/pin/142074563216351742/

Szczegóły promocji:

  • Dotyczy tylko Klasy Business Lufthansy
  • Okres sprzedaży: od 17 czerwca do 1 lipca 2014 (bilety można nabywać minimum 14 dni przed wylotem)
  • Okres wylotu: od 1 lipca do 31 sierpnia 2014 
  • Wyloty z miast: Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Wrocław
  • Ceny biletów obejmują loty w obie strony, zawierają wszystkie opłaty i podatki
  • Liczba miejsc ograniczona

W poniższej tabeli znajdują się odnośniki na wszystkie destynacje z wylotem z Warszawy. W razie wyboru innego miasta wylotu, wystarczy zmienić opcje wyszukiwania.

Kierunek

Cena od

Astana, Kazachstan

8919 PLN

Bangkok, Tajlandia

7819 PLN

Chennai (Madras), Indie

11379 PLN

Delhi, Indie

9319 PLN

Dżakarta, Indonezja

11899 PLN

Hongkong, Chiny

8709 PLN

Kuala Lumpur, Malezja

9989 PLN

Osaka, Japonia

10589 PLN

Pekin, Chiny

8689 PLN

Seul, Korea Południowa

9939 PLN

Singapur

9729 PLN

Szanghaj, Chiny

8439 PLN

Tokio, Japonia

11469 PLN

Podane ceny są cenami promocyjnymi i są niższe od standardowych o około od 2 do 4 tysięcy PLN.

,

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz