Marrakesz w marcu. Leć na krótkie wakacje za 1859 PLN/os.

Marzysz o wypadzie na krótkie wakacje w miejsce, gdzie temperatury i promienie słońca przypomną o lecie? Masz mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – poleć do Maroka i poczuj klimat letniego urlopu już w marcu!

Marzysz o krótkim wypadzie w dalekie miejsce, by chodź na chwilę zapomnieć o zimie? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Trzy dni w Maroku, w pięciogwiazdkowym hotelu Kenzi Club Agdal Medina to idealne miejsce na wypoczynek dla zmęczonych miejskim pędem.

Marrakesz to miasto w zachodniej części Maroka. Znajdziemy tu piękne meczety, słynny plac Jemaa el Fna czy wąskie uliczki Mediny. Jeśli chcesz na krótko przenieść się do bram Afryki, Marrakesz będzie wyborem idealnym.

W hotelu do dyspozycji gości znajdują się hammam, sauna, łaźnia turecka, łaźnia parowa, masaże wodne, solarium i spa. Poza tym przebywający w obiekcie mają możliwość relaksu w 4 basenach ze słodką wodą oraz w brodziku. Przy basenie znajduje się również drink bar. Dla dzieci przygotowano program animacji oraz plac zabaw. W hotelu znajdują się dwie restauracje do dyspozycji gości.

Szczegóły oferty

Miejsce: Maroko, Marrakesz

Hotel: 5* Kenzi Club Agdal Medina

Wylot z: Kraków

Termin: 02.03.2018 – 05.03.2018

Ilość dni: 3

Wyżywienie: All Inclusive

Zakwaterowanie: Standard deluxe

Cena: 1859 PLN/os.

Więcej informacji uzyskasz, pisząc pod adres: a.stolarska@bluesky.pl

, ,

Możliwość komentowania została wyłączona.