Nowa zastawa w Klasie Ekonomicznej Lufthansy

Renomowane i wysoko cenione linie lotnicze cały czas zmieniają swoją politykę, unowocześniają samoloty, dbają o środowisko i zapewnienie serwisu na najwyższym poziomie. Pasażerowie mogą wybierać z bogatej oferty przewoźników i taryf, coraz częściej bardzo zwracają uwagę na komfort i poziom obsługi podczas podróży lotniczej.

„Ponadczasowość, nowoczesność i wysoka jakość’ to hasła, które dominują w polityce niemieckiej linii lotniczej. Lufthansa wprowadza zmiany w celu uatrakcyjnienia, udogodnienia i ułatwienia podróżowania pasażerom.

Od niedawna w Klasie Ekonomicznej Lufthansy serwuje się nowoczesną, designerską i wykonaną z najlepszych materiałów zastawę na lotach międzykontynentalnych.

Linia lotnicza zdecydowała się na wprowadzenie nowej zastawy specjalnie zaprojektowanej dla Lufthansy przez zespół Spiriant. Przedstawiciele niemieckiego przewoźnika wraz ze zespołem projektantów przeszli całą drogę produkcji od projektu, poprzez wybór materiałów, kolorów, faktury, formy i zastosowania nowoczesnych naczyń. Tace, filiżanki do kawy, opakowania oraz inne akcesoria występują się w nowych odsłonach. Dzięki odpowiedniej formie i pochyleniu zastawa posiada nowoczesną linię, która za każdym razem, w zależności od kąta padania światła nadaje zupełnie nowy charakter poszczególnym elementom. Dodatkowym atutem jest zastosowanie dwóch powierzchni – matowej i gładkiej.

Nowa zastawa Lufthansy jest przyjazna dla środowiska naturalnego, funkcjonalna i bardziej komfortowa w użytkowaniu. Zarówno dla obsługi serwującej dania i napoje na pokładzie, jak i dla pasażerów.

Postaw na komfort podroży i wybieraj dobrze oceniane linie lotnicze.

Możliwość komentowania została wyłączona.