Nowe taryfy Qatar Airways do Azji, Afryki i Australii

Podróżuj jedną z najlepszych linii lotniczych rezerwując bilety w atrakcyjnych cenach. Nowe taryfy Qatar Airways na loty do Australii, RPA, Indii, Chin, Japonii, Korei, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i na Seszele. Katarskie linie lotnicze to gwarancja komfortu i wysokiej jakości usług. Zwiedzaj świat z Qatar Airways.

Różnorodność południowoafrykańskiej fauny i flory przyciąga turystów, zafascynowanych państwem, posiadającym kilka stref klimatycznych. Natomiast Australia zachwyca niezwykłą przyrodą. Ten najmniejszy kontynent słynie z pięknych plaż, słońca przez większą część roku oraz niezwykle błękitnej wody. Podobnym klimatem przyciągają rajskie Seszele, które oferują piękne słońce, kąpiele w Oceanie, ale też wędrówki przez bujną roślinność wzgórza Mahe. Odpoczywając na Seszelach warto spróbować nurkowania, żeglowania i wędkowania. Zaś wybierając się w podróż do Azji poznasz niezwykłe kultury, niesamowite miejsca i skosztujesz specjałów regionalnej kuchni. Dokąd wybierzesz się następnym razem?

Nowe taryfy Qatar Airways na loty do Melbourne

Nowe taryfy Qatar Airways na loty do Melbourne

Promocje lotnicze Qatar Airways

Katarski przewoźnik przygotował dla swoich klientów zniżkowe taryfy Qatar Airways na azjatyckie, afrykańskie i australijskie kierunki podroży. W ofercie loty w atrakcyjnych cenach. Sprawdź ofertę i już teraz zarezerwuj bilety.

Sprzedaż: nieograniczony

Termin podróży: nieograniczony

Wylot z: Warszawy

Ceny biletu zakupionego na bluesky.pl, uwzględniają wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty. Cena może ulec zmianie w zależności od terminu wylotu.

Przykładowa rezerwacja:

Kierunek Cena od
Adelajda
3860 PLN
Bombaj
2114 PLN
Kapsztad
2612 PLN
Delhi
2041 PLN
Dubaj
1540 PLN
Hongkong
2060 PLN
Seul
2030 PLN
Melbourne
3843 PLN
Tokio
1173 PLN
Pekin
2124 PLN
Perth
3799 PLN
Mahe
2799 PLN

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz