Nowe trasy połączeń grupy Lufthansa w sezonie zimowych 2016/2017

W sezonie zimowym 2016/2017 grupa Lufthansa proponuje swoim klientom nowe trasy połączeń. Linie Lufthansa, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Eurowings oraz Swiss polecą do 255 destynacji w 101 krajach, wykonując blisko 20 000 połączeń tygodniowo na całym świecie. Zimowy rozkład uzupełniony będzie przez 18 000 połączeń na zasadzie code-share dzięki ścisłej współpracy blisko 30 linii lotniczych na świecie. Jak do tej pory klienci Lufthansa Group będą mogli korzystać z bogatej oferty podróży lotniczych z gwarancją wysokiej jakości obsługi i niezawodności. Nowy rozkład zacznie obowiązywać od 30 października 2016 roku do 25 marca 2017 roku.

Malta

Nowe trasy połączeń grupy Lufthansa. Loty na Maltę

Lufthansa

Zimą Luftahnsa będzie obsługiwać 194 połączenia i blisko 9700 rejsów tygodniowo.
W nowym sezonie pasażerowie będa mogli polecieć do San Jose w Dolinie Krzemowej, Denver (USA), Teheranu (Iran), Cancún (Meksyk) i na Mauritius, Malé (Malediwy). Ponadto linia znacznie zwiększy liczbę połączeń do Nairobi (Kenia), Dallas, Los Angeles, Miami (USA), Tel Avivu (Izrael) i Poona (Indie).
Lufthansa zadbała również o wzbogacenie oferty o europejskie destynacje. Pasażerowie, a w szczególności miłośnicy sportów zimowych i zorzy polarnych będę mogli korzystać z połączeń do trzech interesujących miejscowości na północy Europy, Tromsø (Norwegia), Ivalo (Finlandia) i obowiązujacego już w rozkładzie, Kittili (Finlandia).
Również typowo wakacyjne kierunki znajdą się na stałe w zimowym sezonie. Raz w tygodniu Lufthansa będzie latać do Funchal (Madera) oferującej stałą roczną temperaturę, miejsce idealne na wypoczynek przez 12 miesiecy w roku. Połączenie zostanie uruchomione od 29 października 2016 roku.
Natomiast raz dziennie linia zabierze swoich pasażerów do Tirany (Albania) oraz zwiększy liczbę rejsów z Frankfurtu do Friedrichshafen.
Linia powraca z całorocznymi połączeniami z Frankfurtu do Kapsztadu, od 2 grudnia samoloty będą kursować na tej trasie trzy razy w tygodniu, w środę, piatek i niedzielę.
Lufthansa wprowadzi także więcej połączeń dla pasażerów podróżujących na trasie z Wrocławia do Frankfurtu nad Menem. Do dyspozycji będzie 6 dodatkowych rejsów w tygodniu, każdego dnia z wyłączeniem soboty. Łącznie z nowym rozkładem podróżni z Wrocławia będą mieli do wyboru trzy połączenia dziennie od niedzieli do piątku, a w sobotę dwa.
Od 30 października Lufthansa uruchomi całoroczne połączenie z Monachium do Marrakeszu (Maroko). Pasażerowie będą mieli do dyspozycji loty dwa razy w tygodniu.
Po raz pierwszy Lufthansa zaoferuje zimowe połączenia z Monachium do Rzeszowa.
W rozkładzie pozostaną połączenia do Debreczyna (Węgry), Odessy (Ukraina) i Porto (Portugalia).

Cancun

Nowe trasy połączeń grupy Lufthansa. Loty do Cancun

Austrian Airlines

W sezonie zimowym 2016/2017 linia Austrian Airlines zaoferuje swoim pasażerom połączenia lotnicze do 136 miast w 56 krajach. Przewoźnik skupi się na destynacjach turystycznych i poszerzy ofertę o wakacyjne kierunki dostępne w sezonie letnim, jak i zimowym. Już 25 października raz w tygodniu wystartują rejsy do Hawany.
Austrian Airlines będzie latał do dwóch razy w tygodniu na trasie Wiedeń – Malediwy i Mauritius. Ponadto dwa dni w tygodniu pasażerowie będą mieli do dyspozycji loty do Marrakeszu i raz w tygodniu do Colombo (Sri Lanka).

Brussels Airlines

Belgijski przewoźnik przygotował ciekawą ofertę dla swoich klientów, równocześnie poszerzając zeszłoroczny rozkład połączeń w sezonie zimowym o loty z Brukseli do Porto (Portugalia), Neapolu Włochy), Belfastu (Irlandia), Norymbergi (Niemcy) oraz Nantes (Francja) i zwiększając liczbę cotygodniowych rejsów. Brussels Airlines częściej poleci do Lizbony (Portugalia), Malagi, Teneryfy (Hiszpania), Edynburga (Wielka Brytania) oraz Billund (Dania). Linia będzie również kontynuować rejsy do Toronto (Kanada).
Począwszy od 6 marca 2017 roku belgijski przewoźnik będzie latał 5 razy w tygodniu do indyjskiego Mumbaju.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów Brussels Airlines zwiększy ilość miejsc na popularnych zimowych trasach do Bandżulu (Gambia) oraz Dakaru (Senegal). Natomiast podróżowanie do Afryki Wschodniej umożliwią częstsze rejsy na trasie do Entebee (Uganda) oraz Kigali (Rwanda).

Neapol

Nowe trasy połączeń grupy Lufthansa. Loty do Neapol

Eurowings

Po raz pierwszy samoloty Eurowings będą latać po kilka razy w tygodniu z nowej bazy w Salzburgu do Zurychu i Genewy (Szwajcaria), Brukseli (Belgia), Paryża (Francja), Hamburga i Kolonii (Niemcy).
Rozszerzony rozkład rejsów z nowej bazy w Wiedniu pozwoli na obsługiwanie przez Eurowings połączeń na 18 nowych trasach. Pasażerowie portu w austriackiej stolicy będą mogli udać się do Malagi, Jerez de la Frontera, Las Palmas i Fuerteventurę (Hiszpania), do Faro (Portugalia), Marsa Alam (Egipt), Rzymu i Pizy (Włochy) i aż 11 razy w tygodniu do Norymbergi.
Dodatkowo pasażerowie lecący z Hamburga będą również mieli do dyspozycji loty na Fuerteventurę i Teneryfę, natomiast z Dusseldorfu połączenia do Lizbony (Portugalia), na Lanzarote i Fuerteventurę.
Zimą Eurowings doda także rejsy z Kolonii do Hawany (Kuba) i Miami (USA).Ponadto zwiększy ilość kursów do Varadero (Kuba), Phuket (Tajlandia) oraz na Mauritius.
W nowym sezonie linia Eurowings będzie obsługiwać 91 tras w 34 krajach.

Tajlandii. Phuket

Nowe trasy połączeń grupy Lufthansa. Loty do Phuket

SWISS

Również SWISS przygotował atrakcyjną ofertę na sezon zimowy 2016/2017.
Swoje samoloty skieruje na trasy do Miami i San Francisco. A od 3 marca 2017 roku przewoźnik uruchomi swoje sztandarowe połączenie do Singapuru. Rejsy będą odbywać się codziennie, 7 razy w tygodniu.
W okresie zimowym SWISS zwiększy liczbę połączeń do Hamburga, Berlina (Niemcy), Krakowa i Belgradu (Serbia) oraz flotę na trasach do Barcelony, Madrytu, Walencji (Hiszpania), Lizbony (Portugalia) oraz Rzymu i Florencji (Włochy).
Ze względu na większe zainteresowanie klientów w sezonie zimowym między 4 a 25 lutego 2017 linia SWISS uruchomi więcej połączeń na trasach między Zurychem, Sion (Szwajcaria) oraz Londynem (Wielka Brytania).
Szwajcarski przewoźnik w ofercie zimowej zaoferuje swoim klientom wiele ciekawych połączeń do destynacji wypoczynkowych na świecie. Podróżni będą mogli wybrać częstsze rejsy na Wyspy Kanaryjskie. Po raz pierwszy, bo aż 5 razy w tygodniu będę obsługiwane loty na Teneryfę, Gran Canarię, Fuerteventurę i Lanzarote, a 2 dni w tygodniu do Sewilli (Hiszpania).

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz