Oferta lotnicza Air China do Tajlandii w cenie od 2083 PLN

Wybierz się do Tajlandii, gdzie przeżyjesz egzotyczną przygodę w niezwykłym zakątku świata. Podróż po Azji to gwarancja zobaczenia całej gamy barw, skosztowania tysiąca nowych i odmiennych od europejskich smaków, zobaczenia oryginalnej i tradycyjnej sztuki, zaczerpnięcia niesamowitej energii, uśmiechu i empatii od mieszkańców tego regionu. Dodatkowym atutem jest koszt pobytu w Tajlandii. Największym wydatkiem są oczywiście bilety lotnicze, reszta kosztów, które musimy ponieść jest wiele niższa niż w innych częściach świata. Warto wykorzystać okazję i wybrać się do Azji, pełnej niesamowitych miejsc i wrażeń. 

Air China do Tajlandii. Phuket

Air China do Tajlandii. Phuket

Oferta lotnicza Air China

Leć z Air China do Tajlandii. Poznaj Phuket i korzystaj z najlepszych atrakcji wyspy. Tajlandia cieszy się przepięknym krajobrazem, niepowtarzalną kulturą i uznawana jest za jedno z piękniejszych miejsc na świecie. Przekonaj się sam, co każdego roku przyciąga tysiące przyjezdnych.

Wylot: 31 maja 2017

02 czerwca 2017

Powrót: 11, 13 czerwca 2017

Opłata transakcyjna: 119 PLN

Ceny biletu zakupionego na bluesky.pl, uwzględniają wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty. Cena może ulec zmianie w zależności od terminu wylotu.

Przykładowa rezerwacja:

WAW-HKT-WAW 2083W celu złożenia rezerwacji należy kliknąć w poniższy link

Warszawa – Phuket – Warszawa

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz