Oferta promocyjna! 7 dni na hiszpańskiej wyspie Lanzarote za 2644 PLN/os.

Dla tych, którzy mają już dość zimowej aury, przygotowaliśmy ofertę 7 dni w na hiszpańskiej wyspie Lanzarote.

Ta urokliwa wyspa przyciąga nie tylko latem, ale przez cały rok. Można uznać, że jest najbardziej niezwykłą z Wysp Kanaryjskich. Nie bez przyczyny została przecież wpisana na listę UNESCO.

Lanzarote – zjawiskowa wyspa

W przeważającej części powierzchnię wyspy pokrywa lawa, oczywiście w zaschniętej postaci. Co warto zobaczyć, będąc na Lanzarote? Na pewno nie można nie wejść do Parku Narodowego Timanfaya, który założony został wulkanicznych terenach, które znane są również jako góry ognia. Wyspę projektował architekt Cesar Manrique, stąd też jej harmonijne ułożenie. Zachwyt przylatujących na Lanzarote budzą piaszczyste plaże i typowo kanaryjski charakter miejsca. Będąc tutaj, nie zapomnijcie spróbować lokalnego wina – jest rewelacyjne!

Czterogwiazdkowy hotel Beatriz playa & Spa, który proponujemy, położony jest przy nadmorskiej promenadzie, w odległości ok. 4 km od centrum Puerto Del Carmen. Znajdują się w nim 3 restauracje a’la carte, 4 bary (w tym 2 z przekąskami), 2 baseny i brodzik (1 basen i brodzik podgrzewane zimą).

Szczegóły oferty:

Miejsce: Hiszpania, Lanzarote

Hotel: **** Beatriz playa & Spa

Wylot: 27.02.2018

Powrót: 6.03.2018

Ilość dni: 7

Wyżywienie: All Inclusive

Zakwaterowanie: pokój 2 os. standard

Cena: 2644 PLN/os.

Więcej informacji uzyskasz, pisząc pod adres: a.stolarska@bluesky.pl

, ,

Możliwość komentowania została wyłączona.