PLL LOT ma nowe połączenie do Tel Awiwu.

Tel Awiw niejednokrotnie uznawany był za najbardziej europejski kurort Bliskiego Wschodu. Jest drugim co do wielkości miastem Izraela, ale za to najbardziej rozwiniętym. Pięknie usytuowany morski kurort charakteryzuje się białą zabudową. Białe Miasto znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Miasto oferuje wiele ciekawych atrakcji i miejsc do odwiedzenia. Punktem obowiązkowym jest stara dzielnica Jafa i wieża zegarowa z 1906 roku. Oprócz tego świątynie, bazary, galerie i muzea, nadmorskie promenady i modne dzielnice. Będąc w Izraelu warto skosztować wszystkich specjałów lokalnej kuchni. Aromatyczna i różnorodna oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Tel Awiw z linią LOT

Nowe bezpośrednie połączenie PLL LOT z Polski do Tel Awiwu

Polski przewoźnik od 18 czerwca uruchamia nowe bezpośrednie połączenie do Izraela z Lublina, Wrocławia, Gdańska i Poznania.

Dwa razy w tygodniu LOT zaoferuje połączenie z Wrocławia ( we wtorki o godzinie 6:05 i piątki o 7:30) oraz z Lublina (w poniedziałki o 6:10 i czwartki o 5:00). Wyloty z Tel Awiwu do Wrocławia będą realizowane dwa dni w tygodniu w poniedziałki i czwartki o godzinie 21:30 i do Lublina w środy i niedziele o 21:30.

Raz na tydzień, w środę, przewoźnik zrealizuje połączenia do Izraela z Poznania (wylot o 6:30) i w niedzielę z Gdańska ( wylot o godzinie 6:00). Przeloty z Tel Awiwu LOT będzie obsługiwał o godzinie 21:30 we wtorki do Poznania i soboty do Gdańska.

Aktualne oferty na loty do wybranej destynacji można sprawdzić na stronie tanie loty.

tanie loty z Gdańska do Tel Avivu
tanie loty z Poznania do Tel Avivu
tanie loty z Wrocławia do Tel Avivu
tanie loty z Lublina do Tel Avivu

Możliwość komentowania została wyłączona.