Promocja Aeroflot. Malediwy od 1963 PLN!

Rajskie wakacje to idealna perspektywa, szczególnie, kiedy w Polsce pogoda się zmienia, jest coraz mniej słońca, a temperatury spadają. Malediwy zachwycą każdego podróżnika obojętnie czy kocha błogie lenistwo na plaży, czy aktywny wypoczynek. Niebiańskie widoki i biały piasek na plaży to z całą pewnością wystarczająca zachęta 🙂

Malediwy, prawdziwy raj na Ziemi

Najpiękniejsze plaże, błękit po horyzont, przyroda, widoki – to wszystko przyciąga liczne grupy turystów z całego świata. Oferta noclegowa jest coraz bogatsza, dzięki czemu mamy do wyboru pobyt w luksusowym hotelu lub w Guest Housach, hostelach, gdzie poznamy przybyszy z odległych stron globu. Na miejscu możemy poświecić czas na całkowity relaks, długie spacery po słynnych pomostach i piaszczystych plażach, albo w jednej z wielu szkół nauczyć się nurkowania w  niezwykłych miejscach. Będąc dłużej na Malediwach warto odwiedzić kilka wysp, te najsłynniejsze jak atol Addu- w kształcie serca, gdzie nurkowie mogą podziwiać najpiękniejsze rafy koralowe Malediwów i wrak brytyjskiego statku British Loyalty oraz atol Baa z fascynującą zatoką Hanifaru.

Atrakcyjna promocja Aeroflot na loty do Male. Rajskie wakacje to zaledwie kwestia rezerwacji biletu.

Malediwy

Malediwy. Promocja Aeroflot

Promocja Aeroflot

Ostatni dzień promocji na loty z Warszawy do Male. Ciekawa oferta na niezapomniane wakacje na Malediwach. Sprawdź szczegóły oferty rosyjskich linii lotniczych.

Sprzedaż do: 12 sierpnia 2016

Termin podróży: 07 września 2016 -08 grudnia 2016

Wylot z: Warszawa

Opłata transakcyjna: 119 PLN

Przykładowa rezerwacja:

WAW - MLE - WAW 1963
W celu złożenia rezerwacji należy kliknąć w poniższy link
 

Warszawa – Male – Warszawa

 

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz