Promocja Emirates z Warszawy do Azji – podróżuj taniej klasą biznes

Zapewnij sobie wyjątkowy komfort podczas lotów do najważniejszych azjatyckich miast! Z linią lotniczą Emirates możesz nabyć bilety na klasę biznes w promocyjnych cenach. To gwarancja wspaniałej rozrywki, błogiego relaksu i wykwintnej kuchni na pokładzie samolotu.

Promocja Emirates z Warszawy

Wyjątkowa wyprzedaż biletów w klasie biznes trwa od 18 do 25 czerwca 2015 roku. Promocja obejmuje loty linią lotniczą Emirates z Warszawy do wybranych miast na kontynencie azjatyckim od 28 czerwca do 30 września bieżącego roku.

Kierunek

Cena od

Dubaj

7616 PLN

Delhi

7739 PLN

Hongkong

7879 PLN

Osaka

9612 PLN

Pekin

8159 PLN

Seul

8614 PLN

Singapur

9415 PLN

Tokio

9300 PLN

 Szczegóły promocji:

  • Okres sprzedaży: 18 – 25 czerwca 2015 r.
  • Wyloty: 28 czerwca – 30 września 2015 r.
  • Podana cena jest ceną brutto i obejmuje loty w obie strony
  • Wyloty odbywają się z Warszawy
  • Ilość miejsc ograniczona
Dubaj

Dubaj

Podróżuj z większym bagażem

Promocja Emirates z Warszawy zapewnia nabycie biletów po niższych cenach w klasie biznes, która oferuje wiele dodatkowych korzyści – także w kwestii bagażu. Na bagaż podręczny może składać się jedna walizka, a dodatkowo jedna torebka podręczna lub jedna torba odzieżowa. Każdy z wymienionych bagażów nie może przekraczać 7 kg. Z kolei w klasie ekonomicznej występuje możliwość zabrania tylko jednego bagażu podręcznego – torby podręcznej albo torby na laptopa.

Większy limit obowiązuje również w bagażu rejestrowanym. W klasie biznes wynosi on 40 kg i jest o 10 kg wyższy aniżeli w klasie ekonomicznej.

Relaks i rozrywka na pokładzie

Klienci korzystający z klasy biznes mają do dyspozycji szeroko rozkładane fotele, dzięki którym podczas lotu można swobodnie odpocząć w pozycji półleżącej. Pracę w przyjemnych warunkach usprawni umieszczone w fotelu gniazdko elektryczne, a także prywatny stolik.

Co więcej, na pasażera czeka wielka rozrywkowa oferta. Linie lotnicze Emirates zapewniają dostęp do 2000 kanałów w wielu językach, także z programami nadawanymi na żywo. Ponadto można odprężyć się przy różnorodnej muzyce bądź wciągnąć się do świata gier.

Klasa biznes w Emirates

Klasa biznes w liniach lotniczych Emirates

Dodatkowe usługi w klasie biznes

Pasażerowie klasy biznes mają bogatsze i bardziej urozmaicone menu śniadań, przystawek, lunchów, deserów i drinków niż klienci klasy ekonomicznej. Dodatkowo obok każdego fotela znajduje się prywatny minibarek.

Niewątpliwą zaletą lotów klasą biznes jest możliwość skorzystania z prywatnego kierowcy. Taka opcja występuje zarówno w Warszawie (w obrębie 40 km od lotniska), jak i w mieście docelowym. Kierowca, po rezerwacji zgłoszonej 48 godzin przed lotem, zabierze Cię spod konkretnego miejsca i zawiezie na lotnisko, a następnie zrobi to samo po wylądowaniu. Dodatkowo klienci biznesowi mogą skorzystać z ekskluzywnych poczekalni linii Emirates, w których czekają bary, telewizory plazmowe, a także prysznice.

Promocja Emirates z Warszawy na loty w klasie biznes to gwarancja komfortowo spędzonego czasu przed, w trakcie i po podróży. Skorzystaj z niższych cen tylko do 25 czerwca!

Sprawdź inne promocje lotnicze Emirates

, , , ,

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz