Promocja KLM – tanie loty Brazylia!

Linie lotnicze KLM ogłosiły promocję na bilety lotnicze do Brazylii. Do 8 czerwca 2014 roku można nabywać bilety na loty, które odbędą się między 15 lipca a 11 grudnia 2014 roku. Do wyboru są trzy brazylijskie miasta: Brasilia, Rio de Janeiro i Sao Paulo. Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś, by odwiedzić Amerykę Południową, teraz masz doskonałą okazję!

Rio de Janeiro

Jedno z najbardziej imprezowych miejsc na świecie – słynne Rio de Janeiro – możesz odwiedzić jeszcze w tym roku! Ogromna aglomeracja, położona nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego, kusi nie tylko wyśmienita zabawą do białego rana. W Rio de Janeiro odnajdziemy przepiękne plaże na czele ze słynną Copacabaną. To jednak nie wszystko. Położone na wyżynie miasto, otoczone jest wzgórzami, z których rozciągają się wspaniałe widoki na całą okolicę. Warta uwagi jest szczególnie sławna Głowa Cukru. Podczas pobytu w Rio de Janeiro trzeba zobaczyć również niezwykle znany w świecie, mierzący 30 metrów wysokości pomnik Chrystusa Odkupiciela.

Rio de Janeiro/ fot. http://www.pinterest.com/pin/92183123592767267/

Rio de Janeiro/ fot. http://www.pinterest.com/pin/92183123592767267/

Nigdy nie będziesz mieć dość atrakcji Rio de Janeiro. Warto przekonać się o tym osobiście i skorzystać z oferty KLM. Promocje lotnicze obejmują loty z Polski do Rio i z powrotem w cenie od 2979 PLN.

Brasilia

Stolicą Brazylii jest bardzo młode i nowoczesne miasto. Powstała w latach 50. XX wieku Brasilia, nie jest miejscem szczególnie rozsławionym w świecie. Nie oznacza to jednak, że jest nudna czy pozbawiona atrakcji. Wręcz przeciwnie! W Brasilii odnajdziemy przepiękne budowle, skupione szczególnie wokół Placu Trzech Mocarstw. Warto zwrócić uwagę na Pałac Planalto, Kongres Narodowy, bliźniacze wieże, w których mieści się Parlament. W Brasilii nawet kościoły są nowoczesne. Katedra poświęcona Matce Bożej z Apericidy zbudowana została ze szkła i 16 betonowych kolumn o kształtach paraboli. Swoim wyglądem niczym nie przypomina tradycyjnych kościołów i robi na odwiedzających naprawdę duże wrażenie.

Nowoczesna katedra w Brasilii/ fot. http://www.pinterest.com/pin/189925309256484274/

Nowoczesna katedra w Brasilii/ fot. http://www.pinterest.com/pin/189925309256484274/

Jeżeli pragniesz bliżej poznać Brasilię i jej atrakcje, zarezerwuj w KLM tanie loty. Brazylia, a konkretnie jej stolica jest możliwa do ujrzenia od 2979 PLN. Cena obejmuje loty w obie strony.

KLM tanie loty, Brazylia – Sao Paulo

Odwiedź największe miasto Ameryki Południowej i poznaj atrakcje Sao Paulo! Miejsce to jest co prawda mniej popularne niż Rio de Janeiro, jednak w niczym mu nie ustępuje. Także i tutaj możesz spodziewać się fantastycznej zabawy i gorących tańców w rytmie samby. Pewnie niewiele osób również spodziewa się, że w tym położonym blisko Oceanu Atlantyckiego mieście, znajduje się niezwykły park na miarę nowojorskiego Central Parku. Jest to Parque Ibirapuera – jeden z najwspanialszych tego typu obiektów w całej Ameryce Południowej. Przepiękna architektura doskonale komponuje się tutaj więc z zieloną przyrodą, której uroki można podziwiać także poza granicami Sao Paulo.

Sao Paulo/ fot. http://www.pinterest.com/pin/245938829622104510/

Sao Paulo/ fot. http://www.pinterest.com/pin/245938829622104510/

Zaplanuj sobie pobyt w tym mieście na bieżący rok i wybierz KLM. Loty, promocje obejmują bilety w dwie strony. Ceny zaczynają się od 2979 PLN.

,

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz