Promocja LOT Premium Economy i Business Class – do 20 i 30% taniej!

Komfort, wygoda i wiele udogodnień, szczególnie podczas lotów długodystansowych, to dla wielu osób bardzo istotny element każdej podróży. Z myślą o nich linie lotnicze LOT przygotowały specjalną ofertę, dzięki której za wakacyjne loty do wybranych miejsc w klasie Economy Premium i Business zapłacimy odpowiednio do 20% i do 30% mniej.

Szczegóły promocji:

  • Okres sprzedaży: od 6 do 20 maja 2015 r.
  • Okres podróży: od 1 lipca do 31 sierpnia 2015 r.
  • Wyloty z miast: Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław
  • Ceny biletów obejmują loty w obie strony, zawierają wszystkie opłaty i podatki
  • Podane ceny nie obejmują opłaty transakcyjnej
  • Ilość miejsc ograniczona
  • Promocja LOT Premium Economy i Business Class obejmuje loty do trzech miast Ameryki Północnej
Toronto/ fot. http://www.morguefile.com/archive/display/217218

Toronto/ fot. http://www.morguefile.com/archive/display/217218

W poniżej tabeli znajdują się odnośniki do przykładowych terminów lotów.

Kierunek Business Class cena od Premium Economy cena od
Chicago 5 999 PLN 4 999 PLN
Nowy Jork 5 599 PLN 4 749 PLN
Toronto 7 499 PLN 4 749 PLN

Premium Economy – sprawdź, ile zyskujesz

Premium Economy to klasa o podwyższonym standardzie, dedykowana osobom, które cenią sobie swobodę i wygodę, ale jednocześnie liczą się z kosztami. Wybór lotu klasą Premium Economy, to nie tylko większy komfort podróży, ale również wiele innych korzyści. W ramach oferty pasażerowie posiadają priorytetowy bagaż oraz odprawę i boarding. Do ich dyspozycji pozostaje dedykowana linia call center, a także bezpłatny wybór ulubionego miejsca, które znajduje się z przodu samolotu z Business Class. Dla pasażerów Premium Economy czeka również specjalne menu. Klasa ta dostępna jest na lotach międzynarodowych oraz międzykontynentalnych. Teraz możesz mieć to wszystko nawet do 20% taniej!

lot premium economy

Business Class – najwyższy komfort, ekskluzywne menu i doskonała rozrywka

Klasa ta skierowana jest do osób, które oprócz dużego komfortu, pragną zachować podczas lotu prywatność, cenią sobie najwyższej jakości posiłki oraz dużą dozę rozmaitej rozrywki. Do dyspozycji pasażerów pozostają przede wszystkim niezwykle wygodne, rozkładane fotele z zasłonką, wbudowanym stolikiem, lampką do czytania czy gniazdkiem USB, smaczne i urozmaicone posiłki oraz pokładowa rozrywka w postaci filmów, muzyki czy prasy. Korzyści można zauważyć jednak już przed lotem. Na lotnisku można skorzystać z Saloniku Biznesowego, gdzie znajduje się łazienka z prysznicem, darmowy dostęp do Internetu, komputery, telewizja, szeroki wybór prasy (polskiej i zagranicznej), zimne przekąski przez cały dzień, ciepłe posiłki w ramach lunchu, napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Pasażerów Business Class obejmuje także priorytetowa odprawa i boarding oraz priorytetowy bagaż. Usługa dostępna jest na lotach krótko- i długodystansowych, a teraz możesz z niej skorzystać nawet do 30% taniej!

Promocja LOT Premium Economy i Business Class to doskonała okazja na ekskluzywne loty w niższych cenach.

Warto sprawdzić również pozostałe w ramach LOT promocje lotnicze.

, , ,

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz