Promocja lotnicza Emirates do Dubaju przy rezerwacji dla min. 2 osób!

Dubaj – jedno z najbogatszych i najnowocześniejszych architektonicznie miast na świecie. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich znajduje się najbardziej luksusowy hotel – Burj Al Arab. Jako jedyny na całym globie posiada 7 gwiazdek, a jego wnętrza wypełnione są złotem. Charakterystyczna budowla kształtem przypomina żagiel i jest jednym z najlepiej rozpoznawanych symboli Dubaju. Warto wspomnieć również o obecnie najwyższym na świecie budynku, czyli o Burj Khalifa mierzącym 828 metrów wysokości. To zaledwie dwa symbole potęgi Dubaju. Pozostałe atrakcje możesz poznać podczas swojej kolejnej podroży. Rezerwuj bilety do Dubaju.

Promocja lotnicza Emirates do Dubaju

Promocja lotnicza Emirates do Dubaju

Promocja lotnicza Emirates

Przez kolejne dni skorzystaj z atrakcyjnej promocji linii Emirates. Oferta dotyczy przelotów z Warszawy do Dubaju i powrotu dla rezerwacji od 2 osób. Idealna okazja do podróży w doborowym towarzystwie. Poznaj niezwykły Dubaj jeszcze w tym roku. Sprawdź szczegóły promocji i jeszcze dziś rezerwuj bilety.

Sprzedaż do: 20.11.2016

Termin podróży: 21.11.2016 – 21.12.2016

Wylot z: Warszawy

Ceny biletu zakupionego na bluesky.pl, uwzględniają wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty. Cena może ulec zmianie w zależności od terminu wylotu.

Przykładowa rezerwacja:

Kierunek Cena od
Dubaj
1499 PLN*

*Cena brutto przelotu dla min. 2 osób w rezerwacji na trasie Warszawa-Dubaj-Warszawa przy wylotach z Warszawy.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz