Promocja lotnicza Lufthansa: Azja dla każdego od 1999 PLN!

Odkryj uroki Azji z linia lotniczą Lufthansa. Singapur, Bombaj, Delhi, Tokio, Osaka, Pekin, Hongkong i Szanghaj w atrakcyjnych cenach. Z którego miejsca warto rozpocząć azjatycką przygodę? 🙂

Bombaj/ Mumbaj to niezwykłe miasto. Szósta największa metropolia świata. Stanowi niepowtarzalną mieszankę kultur, religii i tradycji. Ciekawostką dla miłośników kina jest fakt, że w Mumbaj jest głównym ośrodkiem kinematografii w Indiach i co roku produkuje najwięcej filmów na świecie.

Bombaj od 2004 roku znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Najbardziej znane zabytki to Brama Indii, główny dworzec kolejowy Chhatrapati Shivaji Terminus, zwany Dworcem Wiktorii- nazwany na cześć brytyjskiej królowej, budynek Shreepati Arcade, wiele meczetów i hinduistycznych świątyń.

Promocja lotnicza Lufthansa do Indii i nie tylko.

Promocja lotnicza Lufthansa. Loty do Bombaju

Promocja lotnicza Lufthansa. Loty do Bombaju

Promocja lotnicza Lufthansa

Po raz kolejny niemiecki przewoźnik  przygotował atrakcyjną ofertę dla miłośników Azji.  Osiem niezwykłych miast i bagaże nowych doświadczeń. Nie zwlekaj.

Sprzedaż do: 02.10.2016

Termin podróży do: 01.11.2016 – 31.03.2017

Wylot z: Warszawa

Ceny biletu zakupionego na bluesky.pl, uwzględniają wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty. Cena może ulec zmianie w zależności od terminu wylotu.

Przykładowa rezerwacja:

Kierunek Cena od
Singapur
2499 PLN
Bombaj
2299 PLN
Delhi
2299 PLN
Hongkong
2299 PLN
Pekin
1999 PLN
Szanghaj
2099 PLN
Tokio
2299 PLN
Osaka
2299 PLN

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz