Promocja Lufthansa: Wybierz się w podróż po Europie od 549 PLN!

Zwiedzanie Europy to nie tylko najbardziej znane i najczęściej odwiedzane stolice jak Paryż, Rzym czy Amsterdam. Lufthansa proponuje swoim klientom także loty do bardziej słonecznych i równie pięknych zakątków. Madryt, Barcelona, Lizbona, Nicea, Ateny, Zurych i Londyn czekają!

Czas zaplanować następne  podróże. Hiszpania, Grecja, Portugalia i Lazurowe Wybrzeże – chyba nie trzeba nic więcej dodawać.

Każda okazja wyjazdu do Londynu to dobry pomysł. Miasto zachwyca przez 12 miesięcy w roku, obojętnie czy spędzamy tam weekend czy cały tydzień. Brytyjska stolica ma wiele do zaoferowania. Podobnie ma mniej doceniany, ale równie intrygujący – Zurych. Warto skorzystać z  promocji Lufthansy, by lepiej poznać szwajcarską metropolię 🙂

Nicea

Nicea

Promocja Lufthansa

Wybierz się w podróż do Londynu, Zurychu oraz wielu słonecznych miast Europy. Nie zwlekaj, już dziś zarezerwuj bilety lotnicze.

Sprzedaż do: 13.09.2016

Termin podróży do: nieograniczony

Wylot z: Warszawa

Ceny biletu zakupionego na bluesky.pl, uwzględniają wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty. Cena może ulec zmianie w zależności od terminu wylotu.

Przykładowa rezerwacja:

Kierunek Cena od
Madryt
549 PLN
Barcelona
629 PLN
Lizbona
669 PLN
Nicea
619 PLN
Ateny
659 PLN
Londyn
859 PLN
Zurych
1059 PLN

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz