Promocja Qatar Airways do Azji i Australii w atrakcyjnych cenach!

Azja i Australia w ofercie katarskich linii lotniczych. Wspaniała okazja do odwiedzenia pięknych miejsc i niezwykłych zakątków. Sześć destynacji to również doskonała baza wypadowa do zwiedzania Australii, Tajlandii, Wietnamu, Tanzanii i Indonezji.

Promocja Qatar Airways do Sydney. Australia zachwyca i przyciąga wielu turystów, jednak nie stolica a najsłynniejsze australijskie miasto jest jednym z najlepiej rozpoznawanych miejsc na antypodach. Sydney – miasto marzenie, gdzie skosztujemy wspaniałych kulinarnych dań z Azji i nie tylko, będziemy podziwiać przyrodę, skosztujemy surfingu i wiele więcej. Będąc w tej niezwykłej metropolii nie można przegapić wizyty w Opera Sydney House.

Promocja Qatar Airways do Sydney

Promocja Qatar Airways do Sydney

Promocja Qatar Airways

Zaledwie do 2. października obowiązuje promocja katarskich linii lotniczych na loty do Bali, Bangkoku, Dar Es Salaam, Ho Chi Minh City, Phuket i Sydney. Ciekawe kierunki w atrakcyjnych cenach. Sprawdź szczegóły i zarezerwuj bilety.

Sprzedaż do: 02.10.2016

Termin podróży: 26.09.2016 – 31.03.2016

Wylot z: Warszawa

Ceny biletu zakupionego na bluesky.pl, uwzględniają wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty. Cena może ulec zmianie w zależności od terminu wylotu.

Przykładowa rezerwacja:

Kierunek Cena od
Denpasar Bali
2857 PLN
Bangkok
2201 PLN
Dar Es Salaam
1911 PLN
Ho Chi Minh City
2280 PLN
Phuket
2390 PLN
Sydney
4449 PLN

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz