Promocje lotnicze Air Berlin – tanie loty do USA!

Linie lotnicze Air Berlin ogłosiły promocję na loty do Chicago, Nowego Jorku i Miami. Promocja trwa od 3 do 10 czerwca 2014 roku i obejmuje okresy podróży od 1 września do 16 grudnia 2014 roku oraz od 6 stycznia do 28 lutego 2015 roku. Loty są realizowane z trzech lotnisk w Polsce: w Warszawie, Krakowie i Gdańsku oraz z lotniska w Berlinie. Oferta zawiera limitowaną ilość miejsc, dlatego kto pierwszy, ten lepszy ;).

Miami

Gorące słońce Florydy? Dlaczego nie! Miami, amerykańskie miasto położone nad wybrzeżem Oceanu Atlantyckiego, słynie w świecie ze swoich wspaniałych plaż i gorącej atmosfery! Nawet jesienią możesz się tam spodziewać temperatur powyżej 25 stopni Celsjusza! To doskonałe miejsce na wypoczynek, szczególnie dla osób lubiących spędzać urlop w ciepłych krajach.

Miami/ fot. https://accounts-flickr.yahoo.com/photos/bz3rk/5713679378/

Miami/ fot. https://accounts-flickr.yahoo.com/photos/bz3rk/5713679378/

W Miami czekają również inne atrakcje. W mieście znajdują się m.in. Everglades Alligator Farm – miejsce hodowli około 2000 aligatorów, Seaaquarium, w którym można oglądać m.in. rekiny i delfiny, Jungle Island, gdzie zapoznasz się z dzikimi zwierzętami z różnych zakątków świata czy Monkey Jungle, w której czeka na Ciebie mnóstwo gatunków, pozytywnie zakręconych małp ;).

Miami posiada wiele atrakcji, dzięki którym podczas pobytu w mieście nie trzeba ograniczać się wyłącznie do plażowania, chociaż propozycja ta jest bardzo kusząca…

Air Berlin loty, promocje obejmują lot z Krakowa do Miami i z powrotem, który kosztuje 2896 PLN, z Warszawy 2805 PLN, a z Berlina ceny zaczynają się od 2129 PLN (509 EUR).

Chicago

Jedno z najludniejszych miast Stanów Zjednoczonych, położone nad malowniczym jeziorem Michigan, jest w zasięgu Twojej ręki! Chicago to przepiękne z miasto, w którym odnajdziesz nie tylko wspaniałą, nowoczesną zabudowę, ale i zabytkowe dzielnice, specjalnie przygotowane do zwiedzania przez turystów.

fot. https://accounts-flickr.yahoo.com/photos/romanboed/9691411481/

fot. https://accounts-flickr.yahoo.com/photos/romanboed/9691411481/

W Chicago znajduje się się wiele zielonych parków i ogrodów. Warto udać się m.in. do położonego w centrum Parku Milenijnego. Jeżeli marzysz o ujrzeniu Chicago z góry, odwiedź Willis Tower. Na 103 piętrze tego wieżowca znajduje się specjalna, oszklona platforma widokowa. Krajobrazy, które można z niej podziwiać, zapierają dech w piersiach. To jednak tylko niektóre z atrakcji Chicago. Szacuje się, że jest ich w mieście około tysiąca, najlepiej jednak poznawać je na miejscu…

Już teraz możesz zarezerwować w Air Berlin tanie loty do USA. Za bilet z Warszawy do Chicago i z powrotem zapłacisz od 1995 PLN, z Krakowa od 2086 PLN, a z Berlina od 2129 PLN (509 EUR).

Promocje lotnicze Air Berlin, tanie loty do USA – Nowy Jork

Magiczny Nowy Jork jest marzeniem wielu osób. Teraz te marzenia mogą się spełnić! Przepiękne mosty na czele z Brooklyn Bridge, niezwykły Manhattan, kolorowy Times Square, rozrywkowy Broadway, słynne Wall Street, wspaniała Statua Wolności, przepiękny i zielony Central Park to tylko niektóre z licznych atrakcji Nowego Jorku. Najludniejsze i zarazem najchętniej odwiedzane przez podróżnych miasto Stanów Zjednoczonych z pewnością Cię zahipnotyzuje! W Nowym Jorku każdy odnajdzie coś dla siebie, a wielu już sam spacer ulicami magicznego miasta przyniesie ogromną radość i zadowolenie. Pobyt w tej multikulturowej metropolii pozwoli Ci na zdobycie niezwykłych doświadczeń. Nie odkładaj swoich marzeń na później! Kup bilet lotniczy do Nowego Jorku i zacznij przygotowania do fantastycznej wyprawy już dziś!

Nowy Jork/ fot. http://www.pinterest.com/pin/194428908887661272/

Nowy Jork/ fot. http://www.pinterest.com/pin/194428908887661272/

Air Berlin promocje lotnicze obejmują przeloty z Warszawy do Nowego Jorku i z powrotem w cenie 1995 PLN, z Krakowa 2086 PLN, a z Gdańska 2083 PLN. Możliwe są również wyloty z Berlina od 2419 PLN (579 EUR).

, ,

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz