Promocyjne ceny egzotycznych kierunków. Skorzystaj z obniżek do 16 stycznia!

Zyskaj ponad 50% obniżki cen na przeloty do egzotycznych miejsc. Kup do 16 stycznia bilet w klasie ekonomicznej lub klasie biznes i wybierz się na niepowtarzalną wycieczkę w wyjątkowej promocji! Poniżej prezentujemy Wam wybrane kierunki i ceny biletów. Który wybieracie?

Phuket

Tajlandzka wyspa, łącząca plaże i górskie widoki. Raj dla tych, którzy szukają wypoczynku i zjawiskowych widoków.

Otoczenie raf koralowych sprzyja nurkowaniu, istnieje tutaj też wiele szkód nurkowania. Będąc na wyspie Phuket z pewnością zachwyci Was drobny piasek na plażach i wakacyjny charakter miejsca – dużo tu restauracji, barów, zarówno miejsc eleganckich, jak i swobodnych. Najczęściej odwiedzane plaże to Kata Beach i Patong Beach. Każdy, kto odwiedza Phuket chce zobaczyć niezwykle intensywną barwę wody i zachwycić się niekończącym się horyzontem. Chcesz odpocząć, ale i poznać azjatycką kulturę? Phuket będzie strzałem w dziesiątkę!

Lot WAW-HKT w klasie ekonomicznej za 2249 PLN
-38% od ceny początkowej 

Denpasar

Miasto w Indonezji, leżące na wyspie Bali. Ma ponad 400 tys. mieszkańców, ale funkcjonuje nie tylko jako ośrodek biznesowy, lecz jako bogactwo natury i kultu religijnego.

Spróbujesz tu świeżych owoców morza, zanurkujesz w czystej wodzie i zobaczysz prawdziwego słonia. Wiele tu rezerwatów przyrody, niespotykanej w żadnym innym zakątku świata. Przyjeżdżają tutaj miłośnicy dzikiej natury i kultury odmiennej od europejskiej. Jeśli planujecie wycieczkę do Azji, nie zapomnijcie o Indonezji. To kraj tak zjawiskowy, że nie sposób go ominąć!

Lot WAW-DPS w klasie biznes za 9009 PLN
-37% od ceny początkowej 

Kuala Lumpur

Stolica Malezji i jej największe miasto. Mieszają się tu religie, smaki, zapachy, melodie. Do niedawna to tutaj znajdowała się najwyższa budowla świata. Panoramę miasta możemy oglądać z kładki wieży widokowej Menara KL Tower. Kuala Lumpur to liczne kluby nocne i biurowce, ale i meczety i świątynie. Turyści, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku mogą odwiedzić park ornitologiczny i zobaczyć pokaz grających fontann. Niedaleko centrum znajdują się Jaskinie Batu, gdzie pielgrzymują tłumy turystów. To miasto ma tyle odcieni, że aż chce się odkrywać ich jak najwięcej!

Lot WAW-KUL w klasie ekonomicznej za 2269 PLN 
-49% od ceny początkowej 

, ,

Możliwość komentowania została wyłączona.