Qatar Airways- promocje lotnicze do Malezji, Tajlandii, Australii i nie tylko

Kolejny dzień promocji katarskich linii lotniczych, kiedy możemy zakupić tańsze bilety do Bangkoku, Kuala Lumpur i Sydney. Promocja trwa do 6.grudnia na loty od grudnia b.r. do końca marca 2016, a do Sydney od 1. marca do 31.lipca 2016 roku. Ceny przelotu w dwie strony zaczynają się już od 2170 PLN. Wybierz kierunek idealny dla siebie i podróżuj taniej!

Kuala Lumpur

Niezwykła stolica Malezji i najbardziej znane na świecie bliźniacze wieże- Petronas Towers- to pierwsze skojarzenia z Kuala Lumpur. Kto nie chciałby mieć zdjęcia z jedną z największych budowli na świecie czy panoramy widocznej z tarasu widokowego usytuowanego na wysokości niemal 360 metrów. Stolica oferuje o wiele więcej, nowoczesność, jedną z najlepszych kuchni na globie oraz malezyjskie Chinatown i Bollywood. To zaledwie garstka atrakcji, które czekają na nas w Kuala Lumpur. Nie czekaj, skorzystaj z oferty Qatar Airways.

W ramach promocji możliwy jest przelot do Kuala Lumpur z Warszawy i innych miast w Polsce. Ceny za przelot w dwie strony zaczynają się od 2688 PLN.

Petronas Towers, Kuala Lumpur   źródło:https://pixabay.com/pl/wie%C5%BC-klcc-kuala-lumpur-480672/

Petronas Towers, Kuala Lumpur źródło:https://pixabay.com/pl/wie%C5%BC-klcc-kuala-lumpur-480672/

 

 Qatar Airways promocje lotnicze – Sydney

Sydney – miasto chętnie odwiedzane przez turystów z całego świata. To niepisana stolica Australii, oferująca przyjezdnym wspaniały klimat, architekturę, ciekawe zabytki, niesamowite plaże i dużo więcej. Kraj jest rajem dla surferów. Łatwo skojarzyć budynek Opery czy wieżę widokową Tower Eye oraz koalę i kangura. Ale czy widzieliście Parki Narodowe Australii, Rafę Koralową albo niepowtarzalną roślinność Antypodów? Tego nie da się opisać. Przekonajcie się sami korzystając z promocji katarskich linii. Miasto jest idealnym miejscem na wakacje, albo początek wyprawy po tym wspaniałym kraju.

Sydney możesz odwiedzić już w marcu 2016 roku lecąc z Qatar Airways z Warszawy. Ceny za przelot w obie strony zaczynają się od 3873 PLN.

Sydney, Opera House  https://pixabay.com/pl/sydney-opera-house-sydney-354375/

Sydney, Opera House źródło: https://pixabay.com/pl/sydney-opera-house-sydney-354375/

 

Bangkok

 

Miasto jest stolicą Tajlandii. Charakteryzuje się kolorami, naturą i ciekawą architekturą. W jej krajobrazie nie sposób pominąć niezwykłe buddyjskie świątynie, jak Wat Arun, pływającego targu czy kanałów rzeki Chao Phraya zwanego„Wenecją Wschodu”.

Grand Palace, Bangkok

Grand Palace, Bangkok  źródło: https://pixabay.com/pl/grand-palace-bangkok-temple-podr%C3%B3%C5%BCy-989733/

Jeżeli chcesz poznać więcej atrakcji Bangkoku, skorzystaj z Qatar Airways promocje lotnicze. Już od grudnia br. możesz udać się tam z jednego z ośmiu polskich miast: Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Katowic, Gdańska, Szczecina, Poznania i Bydgoszczy. Ceny, obejmujące lot w dwie strony, zaczynają się od 2170 PLN.

 

 

, , ,

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz