Rodzinne wakacje 2014 – Turcja Marmaris, Irmak Hotel

Wyjątkowa oferta – rodzinne wakacje 2014 w Turcji. Promocją objęte są 8-dniowe lub 15-dniowe pobyty w hotelach trzy- i czterogwiazdkowych z wyżywieniem all inclusive. Wyloty odbywają się m.in. z Warszawy, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska.

Możliwość wyjazdu od kwietnia do września 2014. Ceny zaczynają się od 1580 PLN/os. za 8 dni lub 2149 PLN/os. za 15 dni.

Promocja trwa do 15 marca!

Turcja Marmaris, Irmak Hotel ***

Kameralny Irmak Hotel znajduje się w odległości około 1 km od ścisłego centrum Marmaris. Jest to doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój w malowniczej okolicy. Szczególnie warty polecenia dla rodzin z dziećmi. Odległość do publicznej plaży wynosi 300 m. Można skorzystać również z plaży hotelowej, oddalonej o około 4 km (bezpłatny dowóz busem).

Irmak basen

[iframe src=”//www.salesmanago.pl/cf/vsebklxzmcyjfqhz/turystyka-oferta.htm” width=”330″ height=”330″]

W hotelu znajdują się 63 pokoje. Standardowe to dwuosobowe pokoje z możliwością jednej dostawki dla osoby dorosłej lub dwóch dostawek dla dzieci. Do dyspozycji również bezpłatne łóżeczko dla dziecka. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, balkon, lodówka, TV, telefon, klimatyzacja sterowana indywidualnie, suszarka do włosów. Dostępne są również rodzinne suity dla maksymalnie 4 osób dorosłych lub 3 dorosłych i 2 dzieci. Posiadają one osobną sypialnię oraz pokój dziecięcy. Wyposażenie jak w pokojach standardowych.

Irmak Hotel

Na terenie Irmak Hotel znajduje się basen oraz słoneczny taras z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Do dyspozycji gości jest również bar w lobby oraz przy basenie, snack bar, restauracja serwująca posiłki w formie bufetu, 24-godzinna recepcja, a także za dodatkową opłatą WiFi, sejf, bilard oraz rzutki.

Wyżywienie all inclusive obejmuje: śniadania w godzinach od 8.00 do 10.00, obiady od 12.30 do 14.00, kolacje od 19.00 do 21.00, a także kawę, herbatę i ciasta w wyznaczonym barze od 16.00 do 17.00 oraz napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole między 10.00 a 22.30.

Irmak resturacja

Istnieje możliwość skorzystania z różnych wycieczek fakultatywnych oraz wielu lokalnych atrakcji za dodatkową opłatą.

Terminy i ceny:

Możliwość wyjazdu od kwietnia do września 2014. Ceny zaczynają się od 1580 PLN/os. za 8 dni lub 2149 PLN/os. za 15 dni.

Irmak recepcja

Cena obejmuje: przelot samolotem i opłaty lotniskowe, transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie all inclusive, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych i dodatkowych atrakcji, posiłków i napojów innych niż wymienione w opisie wyżywienia, innych wydatków osobistych oraz wizy tureckiej. Od dnia 10 kwietnia 2014 roku nie ma możliwości zakup wizy tureckiej na przejściu granicznym. Obywatele RP muszą wykupić wizę przed wylotem do Turcji. Uzyskanie wizy turystycznej możliwe jest w placówkach dyplomatycznych Republiki Turcji na terenie Polski (cena wynosi około 185 PLN) lub też za pośrednictwem systemu E-visa: www.evisa.gov.tr (koszt wizy to 15 EUR/os. lub 20 USD/os.) płatność kartą kredytową. Wiza wydawana jest na okres 180 dni i jest wizą wielokrotnego przekraczania granicy. Łączny czas pobytu w Turcji w trakcie jednej wizyty nie może przekraczać 90 dni. Każdy obywatel Polski zobowiązany jest do wykupienia wizy.

[iframe src=”//www.salesmanago.pl/cf/vsebklxzmcyjfqhz/turystyka-oferta.htm” width=”330″ height=”330″]

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz