Ryanair tanie loty do Ateny od 205 PLN

Grecja niezmiennie od lat zachwyca turystów. Jedni wybierają błogi wypoczynek, kąpiele i greckie uczty, a inni decydują się na bardziej aktywny urlop. Ten piękny kraj ma wiele do zaoferowania. Jeśli zdecydujesz się na pobyt wyłącznie w greckiej stolicy z całą pewnością nie będziesz się nudzić 🙂

Stolica Grecji słynie z Akropolu, Plaki, dzielnicy Monastiraki, Ogrodów Narodowych, Parku Zappeionu oraz plaż. Greckie wybrzeże położone nad Morzem Egejskim to świetne miejsce do plażowania. Na szczególną uwagę zasługują plaże Loutsa, Cape Sounion, spokojna Glyfada i urokliwa Lagonisi, a dla amatorów sportów wodnych idealna będzie wietrzna Schinias.

Ateny poza sezonem to doskonały pomysł, nie tylko temperatury są o wiele przyjemniejsze, ale też wyjazd jesienią czy wiosną gwarantuje swobodniejsze zwiedzanie i niższe ceny. Do stolicy Grecji lata wielu przewoźników, a jedną z tańszych opcji jest linia lotnicza Ryanair. Tanie loty do Aten bezpośrednio z Warszawy ucieszą niejednego miłośnika greckich wojaży.

Ryanair. Tanie loty do Aten

Ryanair tanie loty do Aten

Promocja Ryanair. Tanie loty do Aten

Irlandzki przewoźnik oferuje tanie loty do stolicy Grecji. Sprawdź szczegóły i zaplanuj kilkudniowy pobyt w Atenach.

Termin podróży: 26 listopada – 02 grudnia 2016

Wylot z: Warszawa

Opłata transakcyjna: 69 PLN

Przykładowa rezerwacja:

WMI - ATH - WMI 205
W celu złożenia rezerwacji należy kliknąć w poniższy link

Warszawa – Ateny – Warszawa

 

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz