Szalona Środa LOT: Nowy Jork i Chicago bezpośrednio z Warszawy od 1699 PLN – tam i z powrotem!

Po raz kolejny polski przewoźnik przygotował dla swoich klientów atrakcyjną promocję. W ramach Szalonej Środa można bezpośrednio polecieć z Warszawy do USA. W ofercie loty do Chicago i Nowego Jorku. Oba miasta zachwycają nowoczesną architekturą, tysiącem atrakcji i kosmopolitycznym klimatem.

Chicago ze względu na swoje położenie jest interesujące dla podróżnych chcących zobaczyć słynne jezioro Michigan. Nowy Jork to najbardziej rozpoznawalne miasto na świecie, gdzie można skosztować kuchni z niemalże każdego kraju, zobaczyć bogate zbiory muzealne, odwiedzić galerie z dziełami współcześnie cenionych artystów, podziwiać Statuę Wolności i Empire State Building i .. no właśnie, w Nowym Jorku można wszystko.

Szalona Środa LOT. Chicago

Szalona Środa LOT. Chicago

Tylko do końca dnia, do godziny 23:59 można zarezerwować bilety do Chicago i Nowego Jorku w promocji PLL LOT. Szalona Środa LOT to interesująca propozycja dla wielbicieli Stanów Zjednoczonych i Ameryki Północnej. Sprawdź szczegóły i zaplanuj podróż.

Promocja lotnicza LOT

Termin sprzedaży: do 10.03.2017

Wylot: Warszawa

Opłata transakcyjna: 119 PLN
Ceny biletu zakupionego na bluesky.pl, uwzględniają wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty. Cena może ulec zmianie w zależności od terminu wylotu.

Przykładowa rezerwacja:

Kierunek Cena od Termin podróży
Nowy Jork*
1699 PLN
04.10.2017 – 07.12.2017
Chicago*
1699 PLN
03.10.2017 – 07.12.2017

*Oferta dotyczy również lotów z Gdańska, Krakowa, Katowic, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry.

Możliwość komentowania została wyłączona.