USA i Kanada w ofercie lotniczej. Promocja KLM – tylko do 21 września!

Ostatnie godziny promocji linii KLM. W ofercie podróż po największych miastach Ameryki Północnej. Odwiedź Nowy Jork, Chicago i Toronto, a jeśli zostanie więcej czasu odkrywaj naturalne atrakcje USA i Kanady. Przelot z Warszawy w obie strony od 1653 pln. Wykorzystaj okazję 🙂

Kanada słynie z przepięknych miast, ale przede wszystkim zachwyca naturalnymi atrakcjami. Poznaj prawdziwe oblicze kanadyjskiej przyrody. Promocja KLM do Toronto od 1873pln.

Planując podroż do USA nie można pominąć Nowego Jorku. Centrum kultury, sztuki, z niepowtarzalnym klimatem i tysiącem miejsc do odkrycia. Z całą pewnością podobnie jest z Chicago. Wspaniałe miasto, pełne atrakcji, miejsc wartych odwiedzenia, a przy tym pięknie usytuowane nad jeziorem Michigan.

Promocja KLM – loty do Chicago

Promocja KLM – loty do Chicago

Promocja KLM

Trzy wspaniałe miasta i gwarancja niezwykłej przygody. Nie trać czasu, podejmij decyzję i już teraz kup bilety na loty z Warszawy do Nowego Jorku, Chicago albo Toronto.

Sprzedaż do: 21.09.2016

Wylot z: Warszawa

Opłata transakcyjna: 119 PLN

Ceny biletu zakupionego na bluesky.pl, uwzględniają wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty. Cena może ulec zmianie w zależności od terminu wylotu.

Przykładowa rezerwacja:

Kierunek Cena od Okres podróży
Chicago
1653 PLN
do 31.05.2017
Nowy Jork
1653 PLN
do 30.05.2017
Toronto
1873 PLN
do 30.05.2017

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz