W pakiecie taniej! Poznaj zasady!

W Blue Sky Travel pakiet tworzysz sam! Nie musisz korzystać z już gotowych ofert – stwórz ją dla siebie!

Szukasz oferty zaprojektowanej dokładnie pod Twój cel podróży, ale żaden tour operator nie proponuje tego, czego szukasz? Chcesz odbyć podróż na swoich zasadach? Dajemy taką możliwość!

Co wchodzi w skład pakietu?

Pakiet to połączenie biletów lotniczych, hotelu i wynajętego po przylocie samochodu.

Możesz wybrać dowolne połączenie opcji:

  • przelot + hotel (rezerwując lot, możesz zyskać do 30% zniżki na hotel!)
  • przelot + samochód
  • hotel + samochód
  • przelot + hotel + samochód.

 

W pakiecie taniej

Co daje mi stworzenie pakietu?

Po pierwsze komfort decydowania – tworząc swój pakiet, wybierasz dokładnie to, co Cię interesuje. Możesz połączyć dowolny lot z miejscem pobytu – wybierając się w podróż służbową, możesz zdecydować się na hotel w centrum miasta, a jadąc na wakacje – przy plaży. Dodatkowo masz możliwość skorzystania z naszej wyszukiwarki samochodów, dzięki którym zyskasz swobodę przemieszczania się na miejscu. Jeśli nie potrzebujesz lotu, a jedynie hotelu i samochodu, lub wiesz, że miejsce noclegowe nie będzie problemem, ale chętnie zamówiłbyś lot i auto, nie ma problemu – wszystkie możliwości są tu dozwolone!

Dlaczego warto?

Po pierwsze – sam decydujesz o tym, co i w jakiej konfiguracji zamawiasz. Takiej propozycji nie przedstawi żaden tour operator! Możesz lecieć tanimi lotami lub liniami regularnymi, możesz wybrać hotel w dowolnym miejscu w okolicy. Po drugie, wybierając opcję pakietu, hotel możesz zarezerwować ze zniżką do 30%! To propozycja nie do odrzucenia! Poza tym nasze wyszukiwarki proponują loty w korzystnych cenach w odległości +/- 3 dni od wskazanej przez nas daty. Planując urlop, warto wybierać najkorzystniejsze opcje!

 

W pakiecie taniej

 

Śledźcie naszego bloga – już niedługo pokażemy Wam, jak stworzyć własny pakiet krok po kroku! Czekamy na Wasze pytania! 

, ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. Jak znaleźć tanie loty do Stambułu? - Loty do Stambułu - 13 listopada 2017

    […] bardziej obniżyć koszt swojej podróży, rezerwując hotel i samochód w korzystnej cenie, zajrzyj do naszego artykułu na ten temat. Pozwoli Ci to zaoszczędzić nawet do 30% ceny hotelu (przy jednoczesnej rezerwacji lotu i […]