Wyjątkowo tania Grecja! Wakacje 2014. Kup już dziś bilety lotnicze na czerwiec i oszczędzaj pieniądze!

Lato jest okresem, w którym najczęściej decydujemy się na urlop i zagraniczne wyjazdy. Warto zaplanować je wcześniej, ponieważ rezerwacje z wyprzedzeniem pozwalają nam nie tylko na wybór najdogodniejszego terminu czy miejsca, ale są i źródłem oszczędności. Sprawdź, jak wiele możesz zyskać, rezerwując bilety lotnicze do Grecji już teraz.

Saloniki

Saloniki/ fot. http://www.pinterest.com/pin/500744052290184189/

Saloniki/ fot. http://www.pinterest.com/pin/500744052290184189/

Jednym z najbardziej znanych greckich miast są Saloniki. Z czym jednak kojarzy się to miejsce? Jakie są najsłynniejsze atrakcje Salonik? Niewielu potrafiłoby chyba wymienić więcej niż dwie lub trzy… A powodów, dla których warto odwiedzić tę miejscowość jest bardzo wiele. Przede wszystkim jest to miasto, w którym każdego roku odbywa się mnóstwo rozmaitych wydarzeń kulturalnych. Jest to również doskonałe miejsce dla młodych, ponieważ władze dbają o nieustanny rozwój młodzieży. W Salonikach nie brakuje malowniczych zakątków, w których miło spędzisz czas na kosztowaniu dań kuchni greckiej, czy poznawaniu tradycyjnej muzyki oraz tańców. Miasto to także doskonała baza wypadowa dla osób pragnących poznać pobliskie rejony Grecji. Tanie loty z Polski do Salonik w czerwcu odbywają się już od około 440 PLN w dwie strony!

Ateny

Jedną z największych atrakcji dla podróżujących do Grecji, stanowi odwiedzenie starożytnej potęgi, czyli Aten. Wielu ludziom stolica kojarzy się właśnie z dawnymi czasami oraz pozostałościami w postaci wspaniałych, zabytkowych budowli. Nie są to jednak jedyne atrakcje Aten. Nie martw się zatem, jeżeli wielogodzinne zwiedzanie i poznawanie historii nie należą do Twoich ulubionych zajęć. Ateny to również przepiękne Ogrody Narodowe z bujną roślinnością i oczkami wodnymi, malownicze dzielnice z wąskimi uliczkami, pełne charakterystycznych tawern czy wspaniałe, piaszczyste plaże, na których można do woli zażywać kąpieli morskich i słonecznych. Jest bardzo wiele możliwości spędzania wolnego czasu, a wszystko to kryje w sobie Grecja. Wakacje 2014 mogą być odpowiednią okazją, aby się o tym przekonać. Bilety lotnicze z Polski do Aten na czerwiec można zakupić od około 750 PLN w obie strony.

Akropol/ fot. http://www.pinterest.com/pin/527906387540792177/

Akropol/ fot. http://www.pinterest.com/pin/527906387540792177/

Grecja! Wakacje 2014 na wyspach – Kreta

Przekonaj się, że wspaniała jest nie tylko kontynentalna Grecja. Wakacje 2014 to również doskonały moment do udania się na greckie wyspy. Największą i zarazem jedną z najbardziej znanych jest Kreta. Odnajdziesz na niej wszystko to, co podczas wakacji najważniejsze: przepiękne, piaszczyste plaże skąpane w gorącym słońcu, krystalicznie czystą i ciepłą wodę w morzu, dobrze rozbudowane zaplecze noclegowe. To jednak nie wszystko. Na Krecie, podobnie jak w pozostałych częściach Grecji, można podziwiać starożytne zabytki. Dodatkowo, jest to wyspa o górzystym charakterze. Miejscami wzniesienia, które się na niej znajdują, przekraczają 2000 m n.p.m. Jest to zatem idealne miejsce również dla miłośników górskich krajobrazów i wędrówek. Chania – drugie co do wielkości miasto Krety – to miejscowość, w której znajduje się międzynarodowy port lotniczy. Bilety lotnicze z Polski do Chanii w czerwcu kosztują około 650 PLN.

Chania/ fot. http://www.pinterest.com/pin/234187249344414204/

Chania/ fot. http://www.pinterest.com/pin/234187249344414204/

Należy pamiętać, że ilość biletów jest ograniczona, a ceny mogą się szybko zmienić, dlatego im prędzej zdecydujesz się na zakup, tym więcej możesz zaoszczędzić.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz