Wyniki konkursu „Zdarzyło się w podróży…:)”

Znamy już zwycięzców konkursu „Zdarzyło się w podróży…:)”. Rywalizacja była naprawdę zacięta! 😉 Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Poniżej prezentujemy zwycięskie fotografie wraz z opisem.

I miejsce: Aleksandra Wysocka

I miejsce

I miejsce

„Podczas podróży po USA poznaliśmy dużo miłych ludzi. Tłumaczono nam jednak, że to specyfika prowincji, w miastach, jak wszędzie na świecie, nie spotkamy się z tak ciepłym przyjęciem. Jakże wielkie było moje zdziwienie, gdy uciekając przed deszczem w Nowym Jorku odwróciłam się sprawdzić czy mój mąż z synem biegną za mną i…zobaczyłam nieznajomego mężczyznę biegnącego obok nich z parasolem.”

II miejsce: Marcin Pabiniak

II miejsce

II miejsce

„Zeszłego lata wraz z narzeczoną ruszyliśmy w podróż autostopem po Europie. Gdy dotarliśmy do Amsterdamu okazało się, że zostało nam niewiele oszczędności. Za ostatnie pieniądze postanowiliśmy zakupić… maskę Zebry 🙂 Zły pomysł? Wręcz przeciwnie! Usiedliśmy przed dworcem, wyciągnąłem gitarę i w ciągu jednego dnia zdobyliśmy fundusze na nocleg, dobrą kolację i szczęśliwi wróciliśmy do domu.”

III miejsce: Maciej Boguś

III miejsca

III miejsca

„Chciałbym przedstawić moją podróż i klimat panujący w Irlandii. Zaplanowany wyjazd do Cork i spacery po pobliższych magicznych parkach okazały się nie lada wyzwaniem. Jak widać na zdjęciu toczyłem walkę z wiatrem i deszczem naprzemiennie. Podczas gdy moje rzeczy zmoknięte do ostatniej nitki wysychały na wietrze, starałem utrzymać parasol. Przez dwa tygodnie nie zliczyłem nadszarpniętych parasoli i załączone zdjęcie idealnie obrazuje wilgotny i wietrzny klimat wyspy.”

Nagrody w konkursie:

  • I miejsce – 1 bilet w obie strony na połączenie międzykontynentalne w klasie ekonomicznej,
  • II miejsce – 1 bilet w obie strony na połączenie europejskie w klasie ekonomicznej,
  • III miejsce – 1 bilet w obie strony na połączenie do Niemiec w klasie ekonomicznej.

Wszystkie loty odbywają się liniami lotniczymi Lufthansa z Lublina z przesiadką we Frankfurcie nad Menem. Połączenia na całej trasie są operowane przez linie lotnicze Lufthansa.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy z Redakcją Bloga Blue Sky Travel: facebook@bluesky.pl.

Dodatkowo przypominamy, że zwycięzcy konkursu mogą dokonać rezerwacji na wybrane połączenie samodzielnie przez stronę Blue Sky Travel lub za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta zgodnie z regulaminem serwisu Blue Sky Travel. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej do dnia 15 października 2014 r. Bilety muszą zostać wystawione najpóźniej do 30 października 2014 r.

Prosimy zwycięzców o niezwłoczny kontakt mailowy! 🙂

GRATULUJEMY! 🙂

, ,

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz