Nowe połączenia Wizz Air z Polski!

Na dzisiejszej konferencji prasowej, która odbyła się w Warszawie, lowcostowe linie lotnicze Wizz Air potwierdziły rozszerzenie swojej siatki połączeń z Polski. To świetna wiadomość dla pasażerów, szczególnie z Warszawy, Katowic oraz Poznania.

Wizz Air /fot. http://pinterest.com/pin/55732114109774892/

Wizz Air /fot. http://pinterest.com/pin/55732114109774892/

Dzięki zapowiadanym wcześniej zmianom, Wizz Airem polecimy z Warszawy i Katowic do Grenoble we Francji oraz z Poznania do Bergamo (Mediolan). Warszawa zyska podwójnie, gdyż uruchomione zostaną także loty do Charkowa na Ukrainie. Prawdziwym rarytasem jest jednak uruchomienie lotów Warszawa – Hurghada (Egipt) oraz Katowice – Hurghada. Pierwsi pasażerowie na nowych kierunkach będą mogli polecieć już w październiku.

Na konferencji potwierdzono także stanowisko węgierskiego przewoźnika w odniesieniu do ewentualnych przenosin na lotnisko w Modlinie. Dopóki podwarszawskie lotnisko nie będzie wyposażone w system ILS  (system radiowy, który wspomaga lądowanie samolotu w warunkach ograniczonej widoczności), Wizz Air będzie kontynuował loty z Okęcia.

Węgierska linia lotnicza jest także zainteresowana uruchomieniem połączeń z Polski do Tel Awiwu w Izraelu oraz do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Na tą decyzję trzeba będzie jednak poczekać.

Jeden komentarz do wpisu Nowe połączenia Wizz Air z Polski!

  1. CLICK HERE 7 marca 2014 o 18:51 #

    It’s difficult to find experienced people on this subject, however,
    you sound like you know what you’re talking about!
    Thanks

Dodaj komentarz