Sposób na darmowy bagaż w tanich liniach

Masz dosyć dodatkowego płacenia za bagaż podczas przelotu tanimi liniami lotniczymi? W czasach, kiedy w Ryanairze na pokład bezpłatnie można zabrać tylko 10-kilogramową walizkę o odpowiednim kształcie, a Wizz Air ograniczył nieodpłatny bagaż podręczny do rozmiarów torby od laptopa – pojawiło się  świetne rozwiązanie!

Irlandzki inżynier postanowił zaprojektować niezwykłe „ubranie – torbę”, które dzięki ukrytym kieszeniom pozwala na schowanie prawie 15 kilogramów bagażu! Co więcej, swój projekt wcielił w życie, a jego nowinką zainteresowały się prawdziwe tłumy.

ubranie na bagaż podręczny

Jaktogo – ubranie na bagaż podręczny fot. http://pinterest.com/pin/114701121730042886/

Poliestrowy strój posiada 14 kieszeni o różnych wielkościach, a po odprawie można go bez problemu złożyć w torbę i wsadzić do schowka w kabinie. Oprócz męskiego płaszcza jest też wersja dla kobiet – sukienka typu bombka.

ubranie Jaktogo na bagaż podręczny

różne wersje ubrania fot. http://pinterest.com/pin/99290366755860765/

Może i z 15-kilogramowym „nadbagażem” nie wygląda się zbyt atrakcyjnie, ale czego nie robi się dla oszczędzenia sporej sumy pieniędzy…

Koszt tego niezwykłego ubrania wynosi od około 50 do 80 funtów, co wydaje się sporym wydatkiem, ale jeśli porównamy to z ceną wykupu bagażu rejestrowanego (każdorazowo min. 20 euro), propozycja irlandzkiego inżyniera wydaje się całkiem korzystna.

Oficjalna strona producenta: http://www.jaktogo.com

Jeden komentarz do wpisu Sposób na darmowy bagaż w tanich liniach

  1. ania 25 listopada 2012 o 13:21 #

    świetne! Chyba sobie kupię!

Dodaj komentarz